• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18615 - تاریخ انتشار : یکشنبه 15 فروردین 1395 - ساعت: 11:26

چاپ
تشکیل سازمان توسعه و عمران سواحل ضروری است

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی مازندران:

تشکیل سازمان توسعه و عمران سواحل ضروری است


عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی مازندران گفت: برای جلوگیری از تصرفات و ساخت وسازهای بی‌مورد در سواحل، تشکیل سازمان توسعه و عمران سواحل ضروری و کارامد است که هنوز اجرایی نشد.

به گزارش میانخبر، رسول خلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با بیان اینکه دریای خزر موهبت عظیمی است که در اختیار مردم مازندران قرار دارد که می‌توان از آن به بهترین شکل استفاده کرد، اظهار کرد: هنوز آن‌چنان که بایسته و شایسته است نتوانستیم از این موهبت نگه‌داری و استفاده لازم را ببریم.

وی افزود: تنها 1/3 سواحل دریای خزر برای عموم آزاد است که از آن هم نگه‌داری لازم صورت نمی‌گیرد.

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی مازندران تشکیل سازمان توسعه و عمران سواحل را ضروری دانست و گفت: برای جلوگیری از تصرفات و ساخت وسازهای بی‌مورد در سواحل، تشکیل سازمان فوق امری ضروری و کارامد است که هنوز اجرایی نشد.

خلیلی بیان کرد: در طول چند سال اخیر چه بخش دولتی وچه بخش خصوصی با عناوین مختلف به تصرف قانونی و یا غیر قانونی سواحل اقدام کردند.

وی تصریح کرد: باتوجه به آشفتگی در سواحل خزر تشکیل سازمان توسعه وعمران سواحل امری ضروری و کارامد جهت ساماندهی ساخت و ساز و ایجاد اشتغال مفید است و امید می‌رود مسئولان مربوطه در اسرع وقت نسبت به تشکیل سازمان اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.مطالب مرتبط با : تشکیل سازمان توسعه و عمران سواحل ضروری است
دیدگاه شما در مورد : تشکیل سازمان توسعه و عمران سواحل ضروری است

تشکیل سازمان توسعه و عمران سواحل ضروری است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ