• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18697 - تاریخ انتشار : سه شنبه 17 فروردین 1395 - ساعت: 16:46

چاپ
کسب رتبه‌های برتر دانش‌آموزان میاندورودی در مسابقات علمی

مدیر آموزش و پرورش میاندورود خبر داد

کسب رتبه‌های برتر دانش‌آموزان میاندورودی در مسابقات علمی


مدیر آموزش و پرورش میاندورود از کسب رتبه‌های برتر دانش‌آموزان این شهرستان در مسابقات علمی و کاربردی شاخه کار و دانش خبر داد.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب‌خزائلی در گفت وگو با خبرنگار میانخبر، اظهار کرد: حضور گردشگران برای رونق اقتصادی این شهرستان موثر است و با برنامه‌های مفید و مدیریت صحیح می‌توان گردشگران بیشتری به شهرستان میاندورود جذب کرد.

وی با بیان اینکه طرح اسکان مسافران نوروزی در چهار مدرسه این شهرستان انجام شده است، تصریح کرد: این مدارس با 21 کلاس درس برای مسافران تدارک دیده شد که در طول ایام نوروز 102 خانوار و 540 نفر اسکان داده شدند.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود به نقش زنان در خانواده اشاره کرد و ادامه داد: حضرت زهرا (س) الگویی بی‌بدیل برای زنان عالم به‌شمار می‌آید، امروزه نقش و جایگاه زنان در خانواده، مهم و حساس است و آن هم به‌دلیل ارزش زن و مهر و عاطفه مادری است.

عرب‌خزائلی از نقش‌آفرینی دانش‌آموزان میاندورودی در مسابقات علمی و کاربردی شاخه کار و دانش خبر داد و افزود: مرضیه نوروزی و زهرا بابویه از هنرستان حضرت زینب (س) روستای جام‌خانه میاندورود و حضرت خدیجه (س) شهر سورک، رتبه نخست و دوم را کسب کردند که این مسابقات به‌صورت استانی برگزار شده است.

وی در پایان با تأکید بر انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری در مدارس گفت: مدرسه، خانه دوم دانش‌آموزان به‌شمار می‌آید و برنامه‌های فرهنگی و هنری یکی از ضروریات جامعه فرهنگی است که باید بیشتر به آن توجه شود.مطالب مرتبط با : کسب رتبه‌های برتر دانش‌آموزان میاندورودی در مسابقات علمی
دیدگاه شما در مورد : کسب رتبه‌های برتر دانش‌آموزان میاندورودی در مسابقات علمی

کسب رتبه‌های برتر دانش‌آموزان میاندورودی در مسابقات علمی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ