• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18698 - تاریخ انتشار : سه شنبه 17 فروردین 1395 - ساعت: 17:25

چاپ
حضور نزدیک به 200 هزار مسافر در مراکز اقامتی و زیارتی میاندورود

فرماندار میاندورود خبر داد

حضور نزدیک به 200 هزار مسافر در مراکز اقامتی و زیارتی میاندورود


فرماندار میاندورود گفت: از 27 اسفند تا 15 فروردین 80 هزار نفر در مراکز اقامتی میاندورود حضور پیدا کردند و تعداد بازدیدکنندگان از مراکز زیارتی و تفریحی 113 هزار نفر بوده است.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به ایام نوروز و ورود مسافران به شهرستان میاندورود اظهار کرد: با تشکیل ستاد خدمات سفر امکانات را برای پذیرایی از مهمانان به بهترین شکل آماده کردیم.

وی افزود: از 27 اسفند تا 15 فروردین 80 هزار نفر در مراکز اقامتی حضور پیدا کردند و تعداد بازدیدکنندگان از مراکز زیارتی و تفریحی 113 هزار نفر بوده است.

فرماندار میاندورود با اشاره به برقراری امنیت کامل در ایام نوروز، خاطرنشان کرد: در این ایام 13 مورد تصادف شاهد بودیم که هیچ‌گونه فوتی و یا جراحات سنگین در پی نداشته است.

قادری بیان کرد: بازرسان صنعت معدون و تجارت حضور فعال در شهرستان داشتند و شکایتی از دستگاه‌‎های خدمات رسان نشده است.

وی تصریح کرد: پایگاه‌های هلال احمر، اورژانس، آتش‌نشانی و امدادخودرو در آماده باش کامل قرار داشتند و مراکز بهداشتی و درمانی و داروخانه‌ها خدمات قابل قبولی ارائه کردند.

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان میاندورود در پایان گفت: از نظر امنیتی و ترافیکی در ایام نوروز مشکلی به‌وجود نیامد و مدارس با کیفیت خوبی به مسافران خدمات دادند.مطالب مرتبط با : حضور نزدیک به 200 هزار مسافر در مراکز اقامتی و زیارتی میاندورود
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • یکشنبه 29 فروردین 1395 - 09:19 جون

    سلام فرماندار محترم واقعا در آمد خوبی در سفر مسافران نصیب ما شده این اصل است کشاورزی را جمع کنید یکماه از سال اقصاد مقاومتی اقدام و عمل گذشت چند جلسه قرارگاه اقصاد مقاومتی برگزار شده خزانه شالی که 120 کلیو 700 هزار تومان خریداری شده که از آب چا استفاده نموده خراب شده لطف فرمائید از بحران آب مهندس احمدی می فرمائید دستور پیگیری دهید . با تشکر روستاهای طبقده ؛ ولوجا، برگه، تجن لته و...

    پاسخ به نظر
    + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : حضور نزدیک به 200 هزار مسافر در مراکز اقامتی و زیارتی میاندورود

حضور نزدیک به 200 هزار مسافر در مراکز اقامتی و زیارتی میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ