• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18780 - تاریخ انتشار : جمعه 20 فروردین 1395 - ساعت: 19:22

چاپ
واکسینه شدن جوانان در مقابل جنگ نرم با اعتکاف/ توانمندی ما باعث آغاز مذاکرات شد

امام جمعه میاندورود:

واکسینه شدن جوانان در مقابل جنگ نرم با اعتکاف/ توانمندی ما باعث آغاز مذاکرات شد


امام جمعه میاندورود گفت: اگر می‌خواهیم جوانان خود را در برابر جنگ نرم دشمن واکسینه کنیم اعتکاف برنامه خوبی است

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به آغاز ماه رجب و عظمت این ماه اظهار کرد: باید با اجرای برنامه از این ماه به بهترین شکل استفاده کرد که یکی از این برنامه‌ها اعتکاف است.

وی افزود: اگر می‌خواهیم جوانان خود را در برابر جنگ نرم دشمن واکسینه کنیم اعتکاف برنامه خوبی است که برای اجرای آن در شهرستان ستادی تشکیل شد و در مناطق پرجمعیت این مراسم برگزار می‌شود.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: جوانی که پایش به مسجد باز شود آسیب‌پذیری او نسبت به جوانان دیگر کمتر است.

محمدنسب در ادامه با اشاره به 20 فروردین روز ملی فناوری هسته‌ای، تصریح کرد: امروز اگر می‌خواهیم با دشمن مذاکره کنیم باید یک قدرتی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: اگر 6 کشور قدرتمند رازی شدند که با ما مذاکره کنند به‌دلیل داشتن توانمندی ما بود و در غیر این صورت هیچ‌گاه با ما مذاکره نمی‌کردند.

خطیب نماز جمعه میاندورود بیان کرد: اگر بخواهیم در گوشه و کنار حرفی بزنیم و اذهان مردم را متشوش کنیم این خواست دشمن است و بزرگان حواسشان را جمع کنند تا حرفی نزنند که دشمن سوء استفاده کند.

محمد نسب ادامه داد: اگر جوانان ما بیکار هستند دلیلش تعطیلی کارگاه‌های تولیدی به خاطر استفاده ما از کالاهای خارجی است.

وی با اشاره به اجرای برجام، گفت: رهبری همواره به اعتماد به تیم مذاکره کننده و نبود اعتماد به طرف مقابل تاکید کردند و عمل نکردن آنها به تعهداتشان را می‌توان تایید این بی‌اعتمادی بیان کرد.

محمدنسب با تاکید بر اینکه تضعیف دولت تضعیف نظام اسلامی است، افزود: نقد منصفانه باید وجود داشته باشد و مسئولان این نقدها را بشنوند.

امام جمعه میاندورود با اشاره به سالروز شهادت شهید آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: ایثار و فداکاری و مقاومت هنری است که انقلاب اسلامی به دنیا صادر کرده است.

محمدنسب با بیان اینکه هر کشوری با مقاومت می‌تواند پیشرفت کند، اظهار کرد: قطه رابطه با آمریکا باعث شد ما روی پای خود بایستیم.مطالب مرتبط با : واکسینه شدن جوانان در مقابل جنگ نرم با اعتکاف/ توانمندی ما باعث آغاز مذاکرات شد
دیدگاه شما در مورد : واکسینه شدن جوانان در مقابل جنگ نرم با اعتکاف/ توانمندی ما باعث آغاز مذاکرات شد

واکسینه شدن جوانان در مقابل جنگ نرم با اعتکاف/ توانمندی ما باعث آغاز مذاکرات شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ