• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18795 - تاریخ انتشار : شنبه 21 فروردین 1395 - ساعت: 12:51

چاپ
کلنگ ساخت مدرسه شهید برزگر بادله به زمین زده شد

کلنگ ساخت مدرسه شهید برزگر بادله به زمین زده شد


با حضور مسئولان، خیرین و مردم روستای بادله، کلنگ ساخت مدرسه ابتدایی حضرت فاطمه زهرا(س) (شهید برزگر) این روستا به زمین زده شد.

به گزارش میانخبر، صبح امروز با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، معاون مدیر کل آموزش و پرورش، بخشدار مرکزی، خیرین مدرسه ساز و مسئولان دیگر و مردم روستای بادله کلنگ ساخت مدرسه ابتدایی حضرت فاطمه زهرا(س) (شهید برزگر) بادله به زمین زده شد.

سیدمحمد کاظمی عضو شورای اسلامی روستای بادله و شهرستان میاندورود، اظهار کرد: خیرین هر یک در مسائلی که مردم نیازمند بودند حضور پیدا کردند و به سرانجام رساندند.

عرب خزائلی نیز با بیان اینکه بعضی از خیرین دست خیرشان در حد خانواده و خویشاوندان نیازمند به مساعدت است، بیان کرد: کسانی هستند که فراتر از شهر و روستا و کشور خود می‌اندیشند تا روح دانش را گسترش دهند، اینها خیران الالعظم هستند.

وی میزان اعتبار لازم برای ساخت این مدرسه را یک میلیارد و 800 میلیون تومان بیان کرد و گفت: 700 میلیون تومان از آن توسط موسسه خیرین عمران و آبادانی حضرت زهرا(س) تامین و مابقی آن را خیرین دیگر تقبل خواهند کرد.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با اشاره به 6 کلاسه بودن این مدرسه، زمان تعیین شده برای ساخت این مدرسه را تا پایان سال 95 عنوان و اظهار امیدواری کرد که در زمان مقرر به اتمام برسد.

ارسطو قادری در این مراسم گفت: همه کسانی که در راه دینشان ایثارگری کردند و به شهادت رسیدند اثرات این شهادت در جامعه ما شکل گرفته است و در همه حوزه‌ها تاثیر گذاشته است.

وی افزود: ایثارگری از مال همانند خون شهید تاثیرگذار و موثر است و تاثیرپذیری این اهدای مال برای پوشش جامعه تاریخ‌ساز بوده و تاثیر می‌گذارد.مطالب مرتبط با : کلنگ ساخت مدرسه شهید برزگر بادله به زمین زده شد
دیدگاه شما در مورد : کلنگ ساخت مدرسه شهید برزگر بادله به زمین زده شد

کلنگ ساخت مدرسه شهید برزگر بادله به زمین زده شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ