• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 18982 - تاریخ انتشار : دوشنبه 30 فروردین 1395 - ساعت: 00:05

چاپ
مدافع حرم میاندورودی در بیمارستان بستری شد

بر اثر انفجار مین در سوریه؛

مدافع حرم میاندورودی در بیمارستان بستری شد


سردار محمود محمدزاده فرمانده و جانباز هشت سال دفاع مقدس و برادر شهید، که به سوریه رفته بر اثر انفجار مین مجروح شده و امروز در بیمارستانی در تهران بستری است.

به گزارش میانخبر، این روزها سراسر ایران اسلامی شاهد حضور غیور مردانی است که برای دفاع از اسلام و حرم اهل بیت(ع) به سوریه رفته و جان خود را برای دفاع از ارزش‌ها به‌دست گرفته‌اند.

سردار محمود محمدزاده فرمانده و جانباز هشت سال دفاع مقدس و برادر شهید، یکی از این کسانی است که به سوریه رفته و مجروح شده و امروز در بیمارستانی در تهران بستری است.

محمدعلی محمدزاده فرزند وی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر حال عمومی وی را مساعد اعلام کرد و گفت: پدرم در شمال حلب بر اثر انفجار مین در چهار متری وی دچار اصابت ترکش شده است.

وی بیان کرد: پزشکان در حال انجام معاینات و عکس برداری هستند تا مراحل درمان را آغاز کنند.مطالب مرتبط با : مدافع حرم میاندورودی در بیمارستان بستری شد
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 30 فروردین 1395 - 02:57 محمد

  سردار محمدزاده از گنجینه های ارزشمند و باعث افتخار شهرمان هست . خداوند این شیرمرد دلیر رو شفای عاجل عنایت کند و حافظ همه دلاور مردان مدافع حرم باشد . انشاا...

  پاسخ به نظر
  + 9 - 0
 • پنج شنبه 02 اردیبهشت 1395 - 08:30 سورک

  سردار از جنس مقاومت و شهادت بدون ریا .حرف و عمل یکی.محافظ جان و مال و خاک مردم و میهن .انسان خدایی و میهن پرست.افتخار ما و سورک. خدا به همرات.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
دیدگاه شما در مورد : مدافع حرم میاندورودی در بیمارستان بستری شد

مدافع حرم میاندورودی در بیمارستان بستری شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ