• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19136 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 اردیبهشت 1395 - ساعت: 18:11

چاپ
ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و حمایت از واحدهای تولیدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

ارسطو قادری در اولین جلسه شورای اداری میاندورود مطرح کرد؛

ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و حمایت از واحدهای تولیدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی


فرماندار میاندورود گفت: شهرستان ما از جمله شهرستان‌های با استعداد کشاورزی است و در همین راستا پیشنهادهای ما به استانداری توجه به کشاورزی در جنبه‌های مختلف بوده است.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در اولین جلسه شورای اداری میاندورود در سال 95 با اشاره به نام‌گذاری سال به اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اظهار کرد: رهبری با این نام‌گذاری همه را به پای کار خواسته است.

وی به تولد امیرالمومنین و روز مرد اشاره کرد و گفت: باید آحاد جامعه از الگوی امام علی(ع) در همه رفتارها بهره‌مند شوند.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه حکومت ما بر اساس رفتار و منش ائمه و معصومین شکل گرفته است، خاطرنشان کرد: در برخورد با ارباب رجوع به گونه‌ای رفتار شود که اگر چیزی برای ارائه نداشتیم با رفتار خوش وی را بدرقه کنیم.

وی همه مدیران را موظف به اجرای برنامه‌های دولت دانست و گفت: حمایت از واحدهای تولیدی از برنامه‌های ما در سال جاری است.

قادری ایجاد اشتغال در مناطق روستایی را اولویت فرمانداری بیان کرد و گفت: شهرستان ما از جمله شهرستان‌های با استعداد کشاورزی است و در همین راستا پیشنهادهای ما به استانداری توجه به کشاورزی در جنبه‌های مختلف بوده است.

رئیس شورای تامین میاندورود محصولات گیاهی، توسعه باغات به‌خصوص در اراضی شیب‌دار و کم‌بازده را از جمله برنامه‌های دولت برای اقتصاد شهرستان دانست و ادامه داد: بعضی از مصوبات سال گذشته عملی نشد و امیدواریم در سال جاری انجام شود.

وی با بیان اینکه برجام افتخار سیاسی و حقوق ما است که ثبت شده و رهبری نیز حمایت و پشتیبانی کردند، اضافه کرد: شاید در مسیر اجرا دشمن دشمنی کند و اعتقادی به بعضی از موضوعات نداشته باشد اما با پشتیبانی مردم توانستیم در مقابل 6 کشور قدرتمند پیروز میدان باشیم.

قادری تصریح کرد: از محاسن اجرایی شدن برجام فروش روزانه یک میلیون و 700 هزار بشکه نفت، انجام مبادلات ارزی، شفافیت سیستم مالی و نگاه متفاوت دنیا به جمهوری اسلامی است.

رئیس شورای اداری میاندورود با تاکید بر اینکه ایران کشوری مقتدر است، گفت: ایران ما، اسلام، دین و رهبری دارد، به همین دلیل هیچ‌گاه شکست نخواهد خورد و همیشه پیروز میدان است.

قادری در پایان گفت: جلوی ساخت و سازها را نگیریم و با راهنمایی مانع از ساخت و سازهای غیرمجاز شویم.

علی غلامیان معاون سابق فرمانداری میاندورود در این جلسه، گفت: 22 ماه در میاندورود حضور داشتم و تعامل خوبی بین مدیران وجود داشت.

وی بیان کرد: از یک ماه گذشته بحث رفتن من وجود داشت اما بنده قبول نکرده بودم تا در نهایت به بنده تکلیف شد و به نکا رفتم.

در پایان، مراسم تودیع و معارفه جانشین فرماندار برگزار و از تلاش علی غلامیان تقدیر و محمدرضا غلامی به این سمت منصوب شد و همچنین در این مراسم از تلاشهای اسحاق علی کشاورز به عنوان بخشدار سابق بخش مرکزی نیز تقدیر و تشکر شد.مطالب مرتبط با : ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و حمایت از واحدهای تولیدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی
دیدگاه شما در مورد : ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و حمایت از واحدهای تولیدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و حمایت از واحدهای تولیدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ