• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19146 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 اردیبهشت 1395 - ساعت: 23:09

چاپ
در سوریه می جنگیم تا یک گلوله وارد کشور نشود/ شهدا با پیامبر بیعت کردند

یادگار هشت سال دفاع مقدس:

در سوریه می جنگیم تا یک گلوله وارد کشور نشود/ شهدا با پیامبر بیعت کردند


یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز در سوریه می‌جنگیم تا یک گلوله وارد کشور نشود.

به گزارش میانخبر، سردار علی نقی اباذری در مراسم پدران آسمانی در حسینیه روستای طبقده میاندورود با بیان اینکه همه شهدا با پیامبر بیعت کردند، اظهار کرد: امام خامنه‌ای فرمودند هر کسی با امام خمینی(ره) بیعت کردند یعنی با پیامبر بیعت کردند.

وی بیان کرد: شهدا در شب‌های عملیات، زمانی که لباس می‌پوشیدند و سربند بر سر می‌بستند دیگر روی پای خود بند نبودند و اینگونه ایستادند و زیر سنگین‌ترین گلوله‌ها مقاومت کردند.

یادگار و فرمانده هشت سال دفاع مقدس با بیان خاطره‌ای از شهید ولیزاده و شهید ترابی و عشق شهدا برای حضور در جبهه‌ها گفت: این دو شهید بنا بودند و زمانی که خواستم بروم جبهه گفتم که خانه مرا بسازند و آنها گفتند شما کجا می‌روی و در پاسخ به جوابم که گفتم به جبهه می‌روم گفتند، ما هم می‌آییم و بعد از برگشتن خانه را می‌سازیم.

اباذری افزود: شهید محمدباقر بلواسی در بین دو نماز قبل از عملیات در جمع رزمندگان سخنرانی کرد و گفت هر کسی می‌خواهد، برود و ما می‌رویم عملیات که رزمندگان دلشان آرام نگرفت و طوماری نوشتند و با خون خود آن را انگشت زدند و گفتند که آن را به امام(ره) برسانند و اعلام آمادگی ما برای عملیات را اعلام کنند.

وی تصریح کرد: رزمندگان رفتند عملیات و نصف شهید و نصف دیگر هم برگشتند و اثر انگشت نامه هنوز خشک نشده بود.

رئیس دفتر مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت مازندران اضافه کرد: بیعت با امام(ع) اینگونه بود که با تمام وجود در مسیر انقلاب بودند.

اباذری تاکید کرد: اگر امروز دنیا سر تعظیم در برابر ما فرود می‌آورد به‌دلیل شهدا است و امروز هر کسی با رهبری بیعت کند یعنی با امیرالمومنین بیعت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: هیچ یک از شهدا در وصیت نامه خود ننوشتند که ما برای بهشت می‌جنگیم بلکه گفتند می‌رویم تا امام(ره) تنها نماند.

سخنران این مراسم ادامه داد: شهید خرازی می‌گفت در صحنه انقلاب باید تابع رهبری باشیم و در صحنه سیاست چون بسیار پیچیده است باید مقلد بود.

اباذری افزود: قدرت جمهوری اسلامی زیاد است و آمریکا برای از بین بردن این قدرت به‌دنبال نبودن ولایت فقیه، محدود شدن ارتش و سپاه، نداشتن حجاب در زنان، نداشتن آنچه آنان دارند و نداشتن فناوری و اطلاعات است به همین دلیل باید هوشیار و تابع رهبری باشیم.

این فرمانده دفاع مقدس در پایان با اشاره به جنگ هشت ساله، گفت: امروز در سوریه می‌جنگیم تا یک گلوله وارد کشور نشود.مطالب مرتبط با : در سوریه می جنگیم تا یک گلوله وارد کشور نشود/ شهدا با پیامبر بیعت کردند
دیدگاه شما در مورد : در سوریه می جنگیم تا یک گلوله وارد کشور نشود/ شهدا با پیامبر بیعت کردند

در سوریه می جنگیم تا یک گلوله وارد کشور نشود/ شهدا با پیامبر بیعت کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ