• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19148 - تاریخ انتشار : جمعه 03 اردیبهشت 1395 - ساعت: 09:19

چاپ
اعتکاف برنامه تربیتی دقیق و انسان ساز است

امام جمعه میاندورود:

اعتکاف برنامه تربیتی دقیق و انسان ساز است


امام جمعه میاندورود گفت: یکی از برنامه‌های تربیتی دقیق و انسان ساز و ابزار فرهنگی بسیار موثر در مقابل ناتوی فرهنگی غرب برنامه اعتکاف است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با تبریک موالید ماه رجب و به‌خصوص ولادت امیرالمومنین حضرت علی(ع)، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های تربیتی دقیق و انسان ساز و ابزار فرهنگی بسیار موثر در مقابل ناتوی فرهنگی غرب برنامه اعتکاف است.

وی بیان کرد: سه روز در یک مکان مقدس حضور یافتن، همراه با روزه بودن، از تعلقات دنیا جدا بودن و ارتباط با خالق هستی پیدا کردن روح و روان هر انسان خصوصا جوانانمان را در مقابل تهاجم فرهنگی ایمن می‌کند.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: در این رابطه سازمان‌ها و نهادهای تربیتی هر کدام نقش به‌سزایی دارند و نقش پدر و مادر که اولین مربی هر انسانی هستند ممتازتر است.

محمدنسب افزود: اگر امر اعتکاف را جدی بگیریم می‌توانیم بسیاری از جوانان را در مقابل انحرافات فکری ایمن کنیم و سبک زندگی اسلامی را که باعث دوام زندگی انسان می‌شود را در جامعه نهادینه کنیم.دیدگاه شما در مورد : اعتکاف برنامه تربیتی دقیق و انسان ساز است

اعتکاف برنامه تربیتی دقیق و انسان ساز است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ