• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19296 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 اردیبهشت 1395 - ساعت: 11:06

چاپ
بودجه کافی برای طرح هادی و تامین آب شرب نداریم

عضو شورای اسلامی میاندورود:

بودجه کافی برای طرح هادی و تامین آب شرب نداریم


عضو شورای اسلامی میاندورود مهمترین مشکل روستاهای میاندورود را نداشتن بودجه کافی برای اجرای طرح هادی و تامین آب آشامیدنی دانست.

به گزارش میانخبر، سید محمد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با تبریک فرارسیدن نهم اردیبهشت روز شوراها، اظهار کرد: این روز به‌عنوان تجلی مردم سالاری دینی و عملی شدن تصمیمات هر روستا و شهر با انتخاب شوراها است.

وی بیان کرد: وظیفه تک‌تک شوراها احترام گذاشتن به ارای مردم کشور است تا بتوانیم آنچه را که باعث توسعه و پیشرفت و ترقی امور مربوط به مسائل عمرانی و فرهنگی اجتماعی و دینی و ... می‌شود قدم برداریم.

عضو شورای اسلامی میاندورود خاطرنشان کرد: امیدواریم به‌عنوان یک خدمت‌گذار صدیق و آنچه را که روز اول شورا به خدا و قرآن قسم یاد کردیم که در امور مربوط به بیت‌المال و حقوق حقه مردم دست درازی و تجاوزی نداشته باشیم در آخر کار هم با سلامت کامل و قبولی مردم از این عرصه بزرگ خدمت‌گذاری فارغ شویم.

کاظمی افزود: آنچه رامربوط به وظیفه شورای بخش و شهرستان بوده در زمان خدمت خودم با حضور اعضای دیگر شورای بخش و شهرستان با همدلی و همفکری به کلیه مصوبات شوراهای روستا ملزم به اجرای برنامه‌های آن بوده‌ایم.

عضو شورای بخش مرکزی میاندورود یکی از وظایف این شورا را ایجاد تعامل کاری و اخلاقی بین روسای ادارات و شوراها و دهیاران در طول خدمت دانست و گفت: سعی کردیم با گذاشتن جلسات اقماری روسای شوراها با حضور مدیران کل استان در جهت برطرف کردن معضلات و مشکلات روستاها و شهر قدم مثبتی را برداشته باشیم.

کاظمی مهمترین مشکل روستاهای میاندورود را نداشتن بودجه کافی برای اجرای طرح هادی و تامین آب آشامیدنی دانست.

وی با اشاره به رتبه ششم میاندورود در کشاورزی استان، اظهار کرد: در بعضی از زیرساخت‌های کشاورزی همچنان دچار مشکل هستیم و امیدواریم بستر لازم برای کشاورزان هر چه زودتر فراهم شود.

کاظمی همکاری در اعزام کاروان راهیان نور و برگزاری مراسمات یادواره شهدا را از جمله برنامه‌های فرهنگی شورای اسلامی شهرستان بیان کرد.دیدگاه شما در مورد : بودجه کافی برای طرح هادی و تامین آب شرب نداریم

بودجه کافی برای طرح هادی و تامین آب شرب نداریم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ