• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19353 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 اردیبهشت 1395 - ساعت: 17:04

چاپ
متولی ناسالم ورزش بر پیکره آن صدمه خواهد زد/ مربیان الگوسازی کنند

مسئول بسیج ورزشکاران میاندورود:

متولی ناسالم ورزش بر پیکره آن صدمه خواهد زد/ مربیان الگوسازی کنند


مسئول بسیج ورزشکاران میاندورود گفت: اگر مربی، رهبر و متولی ورزش سالم نباشد، بدنه ورزش و پیکره کسانی که در ورزش هستند صدمه خواهد خورد.

به گزارش میانخبر، عصر امروز نشست بسیج ورزشکاران میاندورود با حضور فرمانده سپاه، رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود، بخشدار مرکزی، روسای هیئت‌های ورزشی، مسئول بسیج ورزشکاران مازندران در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

ابراهیم نوائیان با بیان اینکه ورزش اصلحه است و باید دست افراد صالح باشد، اظهار کرد: اگر مربی، رهبر و متولی ورزش سالم نباشد با این صلاح به بدنه ورزش و پیکره کسانی که در ورزش هستند صدمه خواهد زد.

مسئول بسیج ورزشکاران میاندورود خاطرنشان کرد: ورزشی که در آن اخلاق نباشد باعث انحراف شده و گریبانگیر جامعه می‌شود.

این مسئول با اشاره به نقش بسیج ورزشکاران، افزود: اگر ضعفی در مسائل فرهنگی بدنه ورزش وجود داشته باشد بسیج ورزشکاران وارد می‌شود.

نوائیان تصریح کرد: اگر در مسائل فرهنگی اقدامی صورت نگیرد و مربی الگوسازی نکند، افراد منحرف شده و آسیب را کل جامعه می‌بیند.

وی تاکید کرد: مدیران ورزش و روسای هیئت‌ها و کسانی که در ورزش تاثیرگذار هستند باید بر روی مربیان دقت زیادی داشته باشند.

نوائیان اصلی ترین هدف بسیج ورزشکاران را بعد اخلاقی و فرهنگی ورزشکاران دانست و گفت: در جهت فرهنگ سازی بین ورزشکاران، برنامه‌های فرهنگی، تفریحی و رفاهی زیادی برای آنها خواهیم داشت.دیدگاه شما در مورد : متولی ناسالم ورزش بر پیکره آن صدمه خواهد زد/ مربیان الگوسازی کنند

متولی ناسالم ورزش بر پیکره آن صدمه خواهد زد/ مربیان الگوسازی کنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ