• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19450 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 اردیبهشت 1395 - ساعت: 15:37

چاپ
بعضی از مدیران نسبت به مکاتبات ما سهل‌انگاری می‌کنند/ هزینه‌ها را از جیب می‌دهیم

رئیس شورای بخش مرکزی میاندورود:

بعضی از مدیران نسبت به مکاتبات ما سهل‌انگاری می‌کنند/ هزینه‌ها را از جیب می‌دهیم


رئیس شورای بخش مرکزی میاندورود گفت: بعضی از مدیران نسبت به مکاتبات ما سهل‌انگاری می‌کنند و بعضی از مدیران مانند برق، گاز و جهادسازندگی همیشه سعی کردند با ما همگام و هم‌صدا باشند.

به گزارش میانخبر، سیدعبدالله هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با بیان اینکه از ابتدای ورود به شورای بخش با هم‌فکری بقیه اعضا، برنامه‌هایی را برای شورای بخش و روستاها درنظر گرفتیم، اظهار کرد: یکی از بزرگترین کارهایی که انجام دادیم و در استان بی‌نظیر بود جلسه شورای بخش با حضور یکی از مدیران کل استان که مشکلات روستاها را مطرح و بیشتر مشکلات همان‌جا حل می‌شد.

وی افزود: شورای بخش در این دوره با همه مدیران تعامل داشت و سعی کرد مدیران را به سمت روستاها بکشاند و مشکلات مردم را از نزدیک دیده و حل کند.

رئیس شورای بخش مرکزی میاندورود خاطرنشان کرد: در بخش کشاورزی و تغییر الگوی کشت در اراضی شیب‌دار با همکاری جهاد کشاورزی که خود در این موضوع پیش قدم بود در حال انجام است و در دو رستا انجام شد تا در زمان بارندگی از فرسایش خاک جلوگیری شود.

هاشمی از جمله عملکردهای شورا، بازدید از دفاتر شورا و دهیاری‌ها و نحوه نامه‌نگاری و صورت‌جلسات بیان کرد و ادامه داد: امکانات شورای بخش بسیار کم و تجهیزات آن را از هزینه شخصی است.

وی تاکید کرد: خودرو و امکانات ایاب و زهاب به‌خصوص در زمان بحرانی در اختیار ما نیست و همیشه از جیب خود در این زمینه هزینه می‌کنیم.

هاشمی تصریح کرد: شوراها چون سربازان گمنام و جان برکف مردمان روستا هستند و فی سبیل الله و بدون هیچ مزدی در حال خدمات‌رسانی به مردم روستا هستند و در این مدت شوراها حامی همه ادارات و مسئولان بودند غیر از خود شورا.

عضو شورای بخش مرکزی میاندورود با ابراز گلایه از بعضی مدیران، اظهار کرد: بعضی از مدیران نسبت به مکاتبات ما سهل‌انگاری می‌کنند و بعضی از مدیران مانند برق، گاز و جهادسازندگی همیشه سعی کردند با ما همگام و هم‌صدا باشند.

هاشمی بیان کرد: همکاری تنگاتنگی با مدیر آموزش و پروش در قالب شورای آموزش و پرورش و در چند مورد به روستاهای بالادست که نگاهی به آنها نمی‌شد در تعمیرات مدارس آنها همکاری صورت گرفت.

وی تاکید کرد: در برگزاری مراسمات مختلف اعم از یادواره شهدا و اعزام کاروان راهیان نور همکاری تنگاتنگی با مسئولان شهرستان داشتیم.

رئیس شورای بخش مرکزی میاندورود در پایان با ابراز تشکر از همکاری همه مردم میاندورود، خاطرنشان کرد: شوراها بدون حضور مردم توانایی انجام کارها را ندارند به همین دلیل مردم در انجام برنامه‌ها کار شورایی را فراموش نکنند.مطالب مرتبط با : بعضی از مدیران نسبت به مکاتبات ما سهل‌انگاری می‌کنند/ هزینه‌ها را از جیب می‌دهیم
دیدگاه شما در مورد : بعضی از مدیران نسبت به مکاتبات ما سهل‌انگاری می‌کنند/ هزینه‌ها را از جیب می‌دهیم

بعضی از مدیران نسبت به مکاتبات ما سهل‌انگاری می‌کنند/ هزینه‌ها را از جیب می‌دهیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ