• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19452 - تاریخ انتشار : جمعه 10 اردیبهشت 1395 - ساعت: 22:17

چاپ
ضرورت رفع مشکلات جاده‌ای میاندورود

امام جمعه موقت میاندورود تأکید کرد

ضرورت رفع مشکلات جاده‌ای میاندورود


امام جمعه موقت میاندورود، مشکل جاده‌ای را یکی از مشکلات و معضلات مهم این شهرستان دانست و گفت: از مسئولان مربوطه تقاضای رفع مشکلات این شهرستان نوپا را داریم.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام سید جعفر علوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به گرامیداشت هفته معلم، اظهار کرد: روز شهادت استاد مطهری همراه با گرامیداشت مقام معلم را در پیش داریم که معنای این نامگذاری نشان از ارزش و اهمیت بالای معلم در علم‌آموزی است.

وی با تأکید بر اینکه معلم وظیفه مهمی بر عهده دارد، بیان کرد: اگر معلمان در انجام وظایف خود به درستی عمل نکنند، دغدغه در جامعه کاهش پیدا نمی‌کند.

امام جمعه موقت میاندورود نقش والدین در فرزندان را مهم و ضروری عنوان کرد و یادآور شد: پدر و مادر نخستین معلم انسان‌ها هستند که نقش مهمی همانند معلمان بر عهده دارند.

این مسئول به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد دشمنی همیشگی آمریکا نسبت به ایران اشاره کرد و ادامه داد: حضرت آقا بارها در سخنرانی‌های خود دشمنی آمریکا به ملت ایران را همیشگی دانستند و فرمودند «اگر دشمنی آمریکا تا صد سال دیگر هم باقی بماند، باز هم در ایران شاهد پیشرفت خواهیم بود».

علوی با بیان اینکه حضور جوانان در مراسم اعتکاف یکی از اقدامات مهم بود که در گذشته نیز شاهد آن بودیم، خاطرنشان کرد: امسال نسبت به گذشته استقبال خوبی از مراسم معنوی اعتکاف در میاندورود انجام شد که امیدوارم همه معتکفان از اهل رجب باشند تا بتوانند از این ماه به‌خوبی استفاده کنند.

وی به اوقات فراغت دانش‌آموزان در ایام تابستان اشاره کرد و یادآور شد: در آستانه پایان سال تحصیلی و آغاز اوقات فراغت دانش‌آموزان هستیم که همه مسئولان باید کنار یکدیگر و با هم برنامه‌ریزی جامع داشته باشند تا دانش‌آموزان از برنامه‌های متنوع و مفید استفاده کافی را ببرند.

امام جمعه موقت میاندورود مشکل جاده‌ای و زیرگذر این شهرستان را یکی از مشکلات و معضلات مهم دانست و افزود: از استاندار مازندران، اداره راه و شهرسازی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شوراها و مسئولان مربوط تقاضای رفع مشکلات این شهرستان نوپا و مستقل را داریم.

این مسئول با اشاره به اینکه صبر و تحمل مردم میاندورود در رفع مشکلات حدی دارد و مسئولان نباید از این موضوع سوءاستفاده کنند، تصریح کرد: در این شهرستان چه طلسمی وجود دارد که رفع مشکلات به کندی سپری می‌شود.

علوی با بیان اینکه میاندورود به‌عنوان شهرستان نوپا باید حساب و کتاب منظمی داشته باشد، اضافه کرد: قصد و نیت ما رعایت حقوق مردم و رفع معضلات این شهرستان است، تا آخرین نفس برای حمایت از مردم، نظام و انقلاب تا پای جان ایستادگی می‌کنیم.

وی در پایان گفت: برای احیای حق مردم در صف نخست ایستاده‌ایم، زیرا مردم در عرصه‌های مورد نیاز همکاری و حضور همیشگی داشته و مسئولان باید جوابگوی مهر و محبت مردم باشند.دیدگاه شما در مورد : ضرورت رفع مشکلات جاده‌ای میاندورود

ضرورت رفع مشکلات جاده‌ای میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ