• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19491 - تاریخ انتشار : شنبه 11 اردیبهشت 1395 - ساعت: 22:49

چاپ
شوراها سربازان گمنام و بدون ادعا برای خدمت به مردم هستند

معاون فرماندار میاندورود در مراسم تجلیل از شوراها و کارگران؛

شوراها سربازان گمنام و بدون ادعا برای خدمت به مردم هستند


معاون فرماندار میاندورود گفت: شوراها سربازان گمنامی هستند که بدون ادعا برای مردم خدمت می‌کنند.

به گزارش میانخبر، محمدرضا غلامی معاون فرماندار میاندورود در مراسمی که به مناسبت روز شوراها و روز کار و کارگر در هتل بادله برگزار شد، اظهار کرد: شوراها سربازان گمنامی هستند که بدون ادعا برای مردم خدمت می‌کنند.

ارسطو قادری نیز با اشاره به اینکه در نگاه به کارگر، دو نگاه تمدن شرقی و غربی وجود دارد، افزود: در تمدن شرق نگاه کارفرما به کارگر نگاه اخلاقی است و کارگر را مقابل خود نمی‌داند و براساس ایدئولوژی معنوی بنیاد نهاده است اما در تمدن غربی کارفرما، کارگر را مقابل خود می‌داند، نهایت استفاده را می‌کند اما مزد لازم را نمی‌دهد.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه در دین اسلام و سخنان ائمه به تعیین دستمزد کارگر قبل از آغاز کار تاکید شده است، گفت: قانون جمهوری اسلامی نیز همان نگاه اسلام را دارد و این روز را به پاس زحمات کارگران، روز کارگر نام‌گذاری کردند.

وی با اشاره به اینکه این روز از سوی امام به‌عنوان روز کارگر نام‌گذاری شد تا از زحمات کارگران تقدیر شود، تاکید کرد: هر روز، روز کارگر است و اگر تلاش و کوشش نباشد هم خانواده و هم جامعه دچار مشکل می‌شود.

قادری با تبریک روز شورا و ابراز ناراحتی بابت بی‌پاسخ گذاشتن بعضی از درخواست‌های آنها، اضافه کرد: شوراها نقش اساسی در دموکراسی دارند.

فرماندار میاندورود در پایان تاکید کرد: شوراها برای بیان مشکلات مردم تلاش می‌کنند و مدیران موظف به شنیدن و پاسخگویی هستند.

حواشی:
* درب سالن 45 دقیقه با تاخیر باز شد و تعدادی از افراد پشت در منتظر بودند.

* مراسم با یک ساعت و نیم تاخیر آغاز شد.

* فرماندار میاندورود در سخنرانی خود گفت: "نگاهی که دولت دارد و شعاری که داد و شما آن شعار را قبول کردید" اما نگفت که مردم شعار را به امید اینکه به تحقق بپیوندد قبول کردند نه اینکه در حد شعار بماند.

* قادری اما هم‌چنان برجام را به حمایت رهبری پیوند زد تا به‌نوعی به مخالفان بگوید که نباید از برجام انتقاد کرد.مطالب مرتبط با : شوراها سربازان گمنام و بدون ادعا برای خدمت به مردم هستند
دیدگاه شما در مورد : شوراها سربازان گمنام و بدون ادعا برای خدمت به مردم هستند

شوراها سربازان گمنام و بدون ادعا برای خدمت به مردم هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ