• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19567 - تاریخ انتشار : دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - ساعت: 23:07

چاپ
نصب دوربین مداربسته گرفتار مشت گره شده بودجه/ دغدغه و وعده همچنان می‌تازند

یک سال بعد از قتل مرحومه رمضانی؛

نصب دوربین مداربسته گرفتار مشت گره شده بودجه/ دغدغه و وعده همچنان می‌تازند


یک سال از ناپدیر و کشته شدن مرحومه خدیجه رمضانی می‌گذرد اما مهمترین دغدغه و مطالبه‌ای که از سوی مردم از مسئولان در پس این حادثه به‌وجود آمد نصب دوربین مداربسته در سطح شهرستان و ساماندهی مسافربرها بود.

به گزارش میانخبر، سال گذشته در چنین روزهایی خانواده یک زن جوان میاندورودی بی‌خبر از هرگونه اتفاقی به‌دنبال مادر دختر چند ماهه‌ای بودند که از روستای دارابکلا و در کمال آرامش قصد رفتن به دندان‌پزشکی در ساری را کرده بود.

این مادر جوان میاندورودی گرفتار نقشه شومی شد که هرگز به آن فکر هم نمی‌کرد و مرد جوانی که طعمه نقشه شیطان شد و در نهایت گردن آویز طناب دار.

بعد از ناپدیر شدن این مادر، همه مسئولان امنیتی و قضایی نهایت تلاش خود را برای پیدا کردن آن مرحومه انجام دادند و در نهایت دو نفر از عاملان اصلی این حادثه دستگیر و مجازات شدند.

یک سال از ناپدیر و کشته شدن مرحومه خدیجه رمضانی می‌گذرد اما مهمترین دغدغه و مطالبه‌ای که از سوی مردم از مسئولان در پس این حادثه به‌وجود آمد نصب دوربین مداربسته در سطح شهرستان و ساماندهی مسافربرها بود.

مطالبه‌ای که بعد از گذشت یک سال و احتمال بروز هرگونه حادثه‌ای دیگر، هنوز کاملا محقق نشد و نصب هفت دوربینی که همچنان منتظر آمدن بودجه است.

یکی از اهالی دارابکلا در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر گفت: وجود دوربین در سطح شهرستان یکی از وسایل و امکانات بازدارنده در زمینه جرم و جنایت است.

حسین طالبی افزود: یکی از مطالباتی که مردم دارابکلا در روز تشییع جنازه مرحومه رمضانی از مسئولان داشتند نصب دوربین در سطح شهرستان بود.

شهرداری سورک که هزینه نصب دوربین را از محل درآمد شهرداری امکان پذیر نداست با تفاهمی که با فرمانداری میاندورود و اداره کل دفتر امور شهری داشت مقرر شد شهرداری اقدام به جانمایی و نصب پایه‌های دوربین کند و بقیه کار باید از سوی فرمانداری و اداره کل دفتر شهری استانداری پیگیری شود که شهرداری اقدام به این کار کرد اما بقیه کار همچنان مانده است.

وضعیت ساماندهی مسافربرها کمی بهتر شده و کسانی که در مسیر سورک به ساری و بالعکس مسافرکشی می‌کنند دارای کارت و تابلو شدند اما همچنان از خودروهای شخصی استفاده کرده و مسئولان نتوانستند برای آنها تاکسی فراهم کنند.

حسین محمدپور یکی دیگر از اهالی میاندورود بیان کرد: ساماندهی تاکسی‌ها خواست بسیاری از خانواده‌ها است که فرزندان خود را به شهرهای اطراف می‌فرستند.

وی ادامه داد: وجود مسافربرهای شناسنامه‌دار می‌تواند اطمینان را به خانواده‌ها دهد که فرزندان خود را بدون دغدغه در این مسیر بفرستند و باعث آرامش خاطر آنها شود.

این دو مطالبه شاید کمترین مطالبه مردم شهرستان میاندورود از مسئولان باشد که هر روز سخن از خدمت‌گذاری و انجام کارهای بزرگ می‌زنند، اما حادثه در کمین است و هیچ‌گاه خبر نمی‌کند و باید از روزی ترسید که چنین حادثه‌ای تکرار شود و به‌دلیل نصب نبودن دوربین در سطح شهرستان، امکان شناسایی عوامل حادثه وجود نداشته باشد.دیدگاه شما در مورد : نصب دوربین مداربسته گرفتار مشت گره شده بودجه/ دغدغه و وعده همچنان می‌تازند

نصب دوربین مداربسته گرفتار مشت گره شده بودجه/ دغدغه و وعده همچنان می‌تازند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ