• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19639 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 اردیبهشت 1395 - ساعت: 20:24

چاپ
1800 متر از خیایان‌های اسرم آسفالت می‌شود

دهیار روستای اسرم:

1800 متر از خیایان‌های اسرم آسفالت می‌شود


دهیار روستای اسرم گفت: 1800 متر از خیایان‌های اسرم با همکاری بنیاد مسکن آسفالت می‌شود.

به گزارش میانخبر، سراالله یزدان‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با بیان اینکه روستای اسرم نیاز به توجه بیشتر مسئولان دارد، اظهار کرد: بسیاری از برنامه‌های دهیاری به‌دلیل نبود منابع مالی و اعتبار لازم انجام نشده است.

وی بیان کرد: زمانی که مسئولیت دهیاری اسرم را برعهده گرفتم دهیاری 200 میلیون تومان بدهکاری داشت و ماهیانه 10 میلیون تومان هزینه کارکنان دهیاری و هزینه‌های جانبی آن است.

دهیار اسرم خاطرنشان کرد: جهت آسفالت خیابان‌های سطح روستا با بنیاد مسکن شهرستان ساری گفت‌وگویی صورت گرفت و آنها تنها تامین قیر را پذیرفتند و مابقی کار اعم از جدول کشی وزیرسازی‌ها را باید دهیاری انجام دهد.

یزدان‌پناه افزود: برای این پروژه دهیاری باید 1800 متر از خیابان‌های در حال تعمیر را زیرسازی و علاوه بر آن جوی جدید بسازد و جوی‌های از قبل ساخته را تعمیر کند.

وی ادامه داد: دهیاری اسرم با وجود بدهکاری که از قبل برایش مانده بود برای رفاه حال اهالی روستا برای این پروژه به مبلغ 130 میلیون تومان با پیمانکار قرارداد بسته است.

یزدان‌پناه با بیان اینکه درمانگاه روستای اسرم در حال ساخت است، تصریح کرد: ادراه بهداشت و درمان میاندورود در حال تکمیل درمانگاه روستای اسرم است و دهیاری تنها در تهیه زمین مشارکت داشت.

وی آماده سازی آسفالت خیابان شهدا، مخابرات و معلم و احداث پارک عمومی را مهمترین نیازهای روستای اسرم دانست و از مسئولان خواست در جهت خدمات‌دهی مناسب به اهالی روستای اسرم به دهیاری توجه بیشتری داشته باشند.

دهیار روستای اسرم در پایان از همه اهالی روستای اسرم تقاضا کرد بدهکاری‌های خود به دهیاری را پرداخت کنند تا دهیاری بتواند خدمات رفاهی مناسبی به اهالی ارائه دهد.

مصاحبه از امیر بازاریدیدگاه شما در مورد : 1800 متر از خیایان‌های اسرم آسفالت می‌شود

1800 متر از خیایان‌های اسرم آسفالت می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ