• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19742 - تاریخ انتشار : یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 - ساعت: 22:33

چاپ
صدور پیام تسلیت شهردار و شورای اسلامی شهر سورک

درپی شهادت تعدای از مدافعان حرم مازندران؛

صدور پیام تسلیت شهردار و شورای اسلامی شهر سورک


درپی شهادت تعدای از مدافعان حرم مازندران، شهردار و شورای اسلامی شهر سورک طی پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند.

به گزارش میانخبر، درپی شهادت تعدای از مدافعان حرم مازندران، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر سورک طی پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند.

متن پیام در ادامه آمده است.

بسم رب الشهداء و الصدیقین

شهیدان استمرار خط سرخ امام حسین(ع) را با خون خود تضمین کردند و راه شجاعت را به ما آموختند؛ پس پل شهادت، اصلی‌ترین گذرگاه رسیدن به معبود است که شهدای گران‌قدر با عبور از این گذرگاه برای همیشه جاویدان تاریخ باقی مانده و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای می‌گذارند.

بار دیگر جاماندگان قافله شهدا و هم تبار عاشورائیان که در دفاع از حریم امامت و ولایت، شجاعانه و عاشقانه، با بذل جان خویش از حرم مطهر حضرت زینب(س) دفاع می‌کردند توسط گروهک‌های درنده‌ خوی تکفیری به فیض عظیم شهادت نائل آمدند و روح پاکشان با ارواح شهیدان والامقام به‌ویژه حضرت سید الشهداء(ع) در ملکوت اعلی ماوی گزید و از روزی الهی متنعم شدند.

این واقعه را به محضر امام عصر(عج) و نایب برحقش مقام معظم رهبری (مدظله) و همه ملت ایران به‌ویژه خانواده‌های این شهیدان والامقام، تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند منان، عاجزانه مسئلت داریم تا نتیجه این دلاور‌مردی‌ها و رشادت‌ها را نابودی عناصر خودفروخته و خودسر قرار دهد و پیوند انقلاب اسلامی به انقلاب حضرت مهدی(عج) هر چه زودتر محقق شود.

از عموم مردم خصوصا همشهریان عزیز دعوت می‌کنم تا با حضورگرم خود در تشییع پیکرهای پاک این شهیدان، با آرمان‌های والای امام و رهبر فرزانه انقلاب و همه شهدا به‌خصوص شهدای مدافع حرم، تجدید میثاق کنند.

شهردار و شورای اسلامی شهر سورکمطالب مرتبط با : صدور پیام تسلیت شهردار و شورای اسلامی شهر سورک
دیدگاه شما در مورد : صدور پیام تسلیت شهردار و شورای اسلامی شهر سورک

صدور پیام تسلیت شهردار و شورای اسلامی شهر سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ