• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19831 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 اردیبهشت 1395 - ساعت: 00:57

چاپ
بیانیه بسیج رسانه میاندورود در پی شهادت مدافعان حرم

بیانیه بسیج رسانه میاندورود در پی شهادت مدافعان حرم


بسیج رسانه میاندورود در پی شهادت 13 مدافع حرم مازندرانی در سوریه بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش میانخبر، مازندران باز هم عطر معطر شهدا به خود گرفت و دوباره حسی از جنس شهادت، ایثار و مقاومت در دل مردم این استان طنین‌انداز شد، اگرچه هشت سال دفاع مقدس به پایان رسید اما مردمانی از جنس گذشت هرگز رنگ کهنگی به‌خود نمی‌گیرند و این حرکت غیور مردان ایرانی در طول دوران انقلاب نشان از عزم راسخ آنها از حضور در میدان‌های پرخطر نبرد است.

بسیج رسانه میاندورود در پی شهادت 13 مدافع حرم مازندرانی در سوریه بیانیه‌ای صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ﴿169﴾

ای پیامبر؛ هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.
سوره مبارکه آل عمران آیه 169

مردم مازندران و شهرستان میاندورود امسال در حالی روز تولد امام حسین(ع) اسوه پایمردی و روز پاسدار را جشن می‌گیرند که گویی عید امام حسین(ع) نیز بوی شهادت و خون می‎دهد.

خون سرخ پاسدارانی از جنس مردانگی و عزت، علمداران جانفشانی در راه یگانه پیام‎آور تاریخ کربلا حضرت زینب (ع) که این عهدنامه را با خون خود نوشتند.

میاندورود که زادگاه و خواستگاه شهدا، جانبازان و آزادگان انقلاب اسلامی، همچون سورکی آزادها، نمایان‎ها و اسفندیاری‎ها است، امروز نیز به شهدایی از جنس نسل سوم انقلاب و غلطیده به خون در صحرای شام همچون شهید مدافع حرم سروان "حاج سعید کمالی" می‌بالد که پنجه در پنجه شغال‎صفتان تکفیری و زر اندوزان سرسپرده به تحجر انداخته و دل‌کنده از خانه و خانواده، بی‌توجه به لذات دنیوی، خون خود را فدای پایداری مذهب تشیع و اسلام راستین کرده‎اند.

امیدواریم همچون همیشه توفیق قلم‎فرسایی در راه شناساندن سیره شهدای انقلاب به‌ویژه بیش از 30 شهید مازندرانی مدافع حرم توشه راه فعالان عرصه خبر شود.

مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم حاج سعید کمالی فردا چهارشنبه از ساعت 16 در مصلی شهر سورک برگزار می‌شود.مطالب مرتبط با : بیانیه بسیج رسانه میاندورود در پی شهادت مدافعان حرم
دیدگاه شما در مورد : بیانیه بسیج رسانه میاندورود در پی شهادت مدافعان حرم

بیانیه بسیج رسانه میاندورود در پی شهادت مدافعان حرم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ