• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 19933 - تاریخ انتشار : یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 - ساعت: 00:17

چاپ
شهروند نوین قهرمان نیم فصل گروه یک لیگ دسته دو فوتسال کشور شد

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود:

شهروند نوین قهرمان نیم فصل گروه یک لیگ دسته دو فوتسال کشور شد


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: شهروند نوین سورک با پیروزی برابر مهمان مشهدی خود قهرمان نیم فصل گروه یک لیگ دسته دو فوتسال کشور شد.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر اظهار کرد: در چارچوب هفته ششم لیگ دسته دو کشور در گروه یک این مسابقات در دیداری حساس دو تیم شهروند نوین سورک و مقاومت مشهد در سالن ورزشی نکاچوب سورک به مصاف هم رفتند.

وی بیان کرد: این جدال که می‌توانست شهروند نوین سورک را به صدر برساند و مشهدی‌ها را به رتبه‌های دوم و سوم، به همین دلیل از حساسیت خاصی برخوردار بود.

رئیس اداره ورزش وجوانان میاندورود خاطرنشان کرد: شهروند نوین نیمه اول را با استفاده از موقعیت‌ها با نتیجه دو بر صفر به سود خود به اتمام رساند و در نیمه دوم مشهدی‌ها برای جبران نتیجه پا به میدان گذاشتند اما سورکی‌ها فاصله را حفظ کرده و بعد از دریافت گل توپ را به دروازه حریف خود چسباندند تا نتیجه نهایی این بازی پنج بر دو به سود سورک باشد.

مهدوی افزود: با این نتیجه شهروند نوین سورک با 11 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به مقاومت مشهد به صدر جدول رسید و قهرمان نیم فصل شد و مقاومت به رده دوم سقوط کرد.

 دیدگاه شما در مورد : شهروند نوین قهرمان نیم فصل گروه یک لیگ دسته دو فوتسال کشور شد

شهروند نوین قهرمان نیم فصل گروه یک لیگ دسته دو فوتسال کشور شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ