• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20036 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 اردیبهشت 1395 - ساعت: 09:25

چاپ
افتتاح دفتر هیئت بدمینتون میاندورود در بادله+ عکس

افتتاح دفتر هیئت بدمینتون میاندورود در بادله+ عکس


صبح امروز دفتر هیئت بدمینتون شهرستان میاندورود با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان، مدیر آموزش و پرورش، بخشدار مرکزی، اعضای شورای بخش، شورای شهرستان میاندورود و رئیس هیئت بدمینتون استان و شهرستان در بادله افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، صبح امروز دفتر هیئت بدمینتون شهرستان میاندورود با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان، مدیر آموزش و پرورش، بخشدار مرکزی، اعضای شورای بخش، شورای شهرستان میاندورود و رئیس هیئت بدمینتون استان و شهرستان در بادله افتتاح شد.

مختار مهدوی در این مراسم با بیان اینکه در چند سال گذشته تحولات خوبی در ورزش شهرستان انجام گرفته است، اظهار کرد: همچنان در زیرساخت‌ها دچار مشکل هستیم و عمده آن مشکل سخت افزاری است.

وی بیان کرد: اما آنچه این مشکلات را می‌پوشاند استعدادهای خوب شهرستان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم ورزش در جامعه همگانی شود باید از آموزشگاه‌ها شروع کرد.

مهدوی افزود: آموزش و پرورش ظرفیت خوبی دارد که برنامه‌هایی برای همکاری بیشتر با این نهاد پیش‌بینی دیده شده است.

امیرفخریان مسئول هیئت بدمینتون استان مازندران نیز با بیان اینکه میاندورود ظرفیت خوبی در ورزش دارد، گفت: در سال جاری کمک‌های خوبی در زمینه سخت افزاری، مالی و مربیان به هیئت بدمینتون میاندورود خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات رنکینگ بانوان کشور در سال گذشته در میاندورود، تصریح کرد: میاندورود در سال جاری میزبان رنکینگ بزرگسالان مردان کشور خواهد بود.

امیرفخریان از امضا تفاهم نامه همکاری بین مدیرکل ورزش و جوانان و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران برای استعدادیابی در مدارس خبر داد و افزود: استعدادیابی در مدارس از اولویت‌های ما است و هیئت‌های ورزشی به صورت رایگان این کار را انجام خواهند داد.دیدگاه شما در مورد : افتتاح دفتر هیئت بدمینتون میاندورود در بادله+ عکس

افتتاح دفتر هیئت بدمینتون میاندورود در بادله+ عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ