• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20037 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 اردیبهشت 1395 - ساعت: 09:28

چاپ
کانال حوادثی دارابکلا چشم انتظار اعتبار است

دهیار دارابکلا:

کانال حوادثی دارابکلا چشم انتظار اعتبار است


دهیار دارابکلا گفت: کانال حوادثی روستای دارابکلا بعد از گذشت سه سال به دلیل نبود اعتبار هنوز نیمه کاره باقی مانده است.

به گزارش میانخبر، محمد دباغیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به طوفان‌های سال‌های اخیر و خسارت‌های ناشی از آن در روستای دارابکلا، اظهار کرد: در چند سال گذشته دهیاری اقدامات خوبی برای مهار سیلاب در روستا انجام داده است.

وی بیان کرد: در سال گذشته با اقداماتی که انجام شده بود مردم کمترین خسارت را از طوفان شاهد بودند.

دهیار دارابکلا به تکمیل نشدن کانال حوادثی خیابان شهید صباغ اشاره کرد و گفت: ساخت این کانال که نبودش با تنش اجتماعی همراه بود در سال 92 شروع شد.

دباغیان افزود: از محل ستاد حوادث و بنیاد مسکن مشترکا بین این دو قرار به انجام بود و تخصیص از سوی فرمانداری صورت بگیرد تا معضل آب‌گرفتگی روستا برطرف شود.

وی ایجاد این کانال را باعث جمع آوری 50 درصد آب‌های سطحی و جلوگیری از خسارت بارندگی بیان کرد و ادامه داد: ایجاد این کانال، از بروز خسارت در خطرناک‌ترین نقطه خسارتی روستا جلوگیری می‌کند.

دباغیان اضافه کرد: مسئولان وقت قول مساعد برای انجام و تکمیل آن ظرف مدت 6 ماه داده بودند اما بعد از گذشت نزدیک به سه سال 50 درصد کار انجام شده است.

دهیار دارابکلا از ظاهر شدن حفره‌ای در قسمت پایانی این کانال خبر داد و گفت: این حفره در وسط خیابان واقع شده و سرش باز است که برای جلوگیری از خطر احتمالی سر آن را با سنگ و تخته پوشاندیم و هر لحظه امکان سقوط دارد.دیدگاه شما در مورد : کانال حوادثی دارابکلا چشم انتظار اعتبار است

کانال حوادثی دارابکلا چشم انتظار اعتبار است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ