• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20038 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 اردیبهشت 1395 - ساعت: 09:33

چاپ
آسیب‌های ناشی از بیکاری اکثرا غیرقابل جبران است

مدیر کمیته امداد میاندورود:

آسیب‌های ناشی از بیکاری اکثرا غیرقابل جبران است


مدیر کمیته امداد میاندورود گفت: آسیب‌هایی که به‌علت بیکاری و فقر برای فرد و خانواده و جامعه به‌وجود می‌آید در بسیاری از موارد غیر قابل جبران است.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه اعتبار سال 94 کمیته امداد میاندورود در حوزه ایجاد اشتغال برای نیازمندان، بالغ بر 17 میلیارد ریال بوده است، اظهار کرد: علی‌رغم تلاش‌های عوامل حوزه اشتغال و مدیریت کمیته امداد و پیگیری‌های صورت گرفته، تنها 83 درصد از این اعتبارات جذب شده است.

وی با بیان اینکه در شهرستانی که خانواده‌های نیازمند و جوانان مستعد اشتغال فراوان است اهتمام همه مسئولان باید اشتغال باشد.

مدیر کمیته امداد میاندورود خاطرنشان کرد: آسیب‌هایی که به‌علت بیکاری و فقر برای فرد و خانواده و جامعه به‌وجود می‌آید در بسیاری از موارد غیر قابل جبران است.

ابراهیمی مهمترین عامل اعتیاد را بیکاری بیان کرد و گفت: اگر مردم به معنای واقعی به کار بپردازند علاوه بر رشد و شکوفایی اقتصادی جامعه، بسیاری از آسیب‌های اجتماعی نیز کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به این که از دیرباز مساجد، مرکز حضور اجتماعی، فرهنگی و دینی جامعه اسلامی بوده و بسیاری از مشکلات افراد جامعه در حوزه‌های غیر دینی نیز در مساجد حل و فصل می‌شده است و با عنایت به سیاست کمیته امداد مبنی بر واگذار کردن کارهای مردم به خود مردم، با رویکرد مسجد محوری، تصریح کرد: این کار توسط امداد در حال اجرا است و امید است مشکلات مردم و افراد بی‌بضاعت توسط مراکز نیکوکاری حل شود.

ابراهیمی در پایان گفت: به مرور زمان بخشی از فعالیت‌های کمیته امداد در امر خدمت‌رسانی به این مرکز واگذار شده و مرکز نیکوکاری با استفاده از مشارکت مردمی به انجام این خدمات می‌پردازد.دیدگاه شما در مورد : آسیب‌های ناشی از بیکاری اکثرا غیرقابل جبران است

آسیب‌های ناشی از بیکاری اکثرا غیرقابل جبران است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ