• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20050 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 اردیبهشت 1395 - ساعت: 17:52

چاپ
دیدار جمعی از جوانان و ورزشکاران با امام جمعه میاندورود+ عکس

به مناسبت روز جوان؛

دیدار جمعی از جوانان و ورزشکاران با امام جمعه میاندورود+ عکس


به مناسبت روز جوان، جمعی از جوانان، ورزشکاران به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با امام جمعه میاندورود دیدار کردند.

به گزارش میانخبر، صبح امروز جمعی از جوانان، ورزشکاران و رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود به مناسبت روز جوان با امام جمعه میاندورود دیدار کردند.

حجت الاسلام رضا محمدنسب در این دیدار با بیان اینکه ورزش یکی از زمینه‌هایی است که می‌تواند فرهنگ کار و تلاش را در جامعه نهادینه کند، اظهار کرد: ورزش بر خلاف وسعتش، مظلوم واقع شده است.

وی بیان کرد: جوانان با استعداد و خلاق هستند و اگر این استعدادها توسط یک مدیر هدایت شود موفق خواهیم بود.

امام جمعه میاندورود خطاب به جوانان با تاکید بر اینکه هیچ‌گاه در خود یاس و ناامیدی راه ندهید، خاطرنشان کرد: کسانی که منفی‌گرا و انتقادگر هستند در زندگی شکست خورده هستند.

محمدنسب افزود: سرمایه اصلی هر کشور جوانان هستند و باید قدردان این سرمایه عظیم بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود نیز در این دیدار با بیان اینکه روحانیون از گذشته در هدایت جوانان نقش مهمی داشتند، تصریح کرد: جوانان امروز نیز نیاز به هدایت و روشنگری دارند.

مختار مهدوی موفقیت‌های کشور در زمینه‌های مختلف را به‌دلیل حضور جوانان دانست و گفت: هر کشوری برای رسیدن به موفقیت چاره‌ای جز سرمایه‌گذاری بر قشر جوان ندارد.

وی تاکید کرد: دشمن برای اینکه بتواند جامعه را از بین ببرد سعی می‌کند جوانان را از مسیر دین و انقلاب خارج کند.دیدگاه شما در مورد : دیدار جمعی از جوانان و ورزشکاران با امام جمعه میاندورود+ عکس

دیدار جمعی از جوانان و ورزشکاران با امام جمعه میاندورود+ عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ