• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20052 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 اردیبهشت 1395 - ساعت: 19:41

چاپ
دیدار و دلجویی مدیرکل کمیته امداد از خانواده جوان جانباز مدافع حرم در میاندورود

به مناسبت روز جوان؛

دیدار و دلجویی مدیرکل کمیته امداد از خانواده جوان جانباز مدافع حرم در میاندورود


به مناسبت روز جوان مدیرکل کمیته امداد مازندران به همراه فرمانده سپاه و مدیر کمیته امداد از خانواده جوان جانباز مدافع حرم میاندورود دلجویی کردند.

به گزارش میانخبر، به مناسبت روز جوان مدیرکل کمیته امداد مازندران به همراه فرمانده سپاه و مدیر کمیته امداد از خانواده جوان جانباز مدافع حرم میاندورود دلجویی کردند.

طهماسب پور، مدیرکل کمیته امداد استان مازندران در این دیدار با اشاره به اینکه جوانان انقلابی نظام اسلامی با تاسی از جوان رشید سپاه امام حسین (علیه السلام) حضرت علی اکبر، در تمامی عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، نظامی و اقتصادی پیشتاز اهداف عالیه نظام و گوش به فرمان ولایت فقیه بوده اند، گفت: امروز مسئولان کشور باید به این سرمایه گران‌بها ارج نموده و تمام تلاش خود را برای رشد و تعالی جوانان کشور، در عرصه اقدام و عمل، اهتمام دارند.

این دیدار که در روستای حلمسر انجام شد، ضمن تجلیل از مقام جانبازان و رزمندگان مدافعین حرم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خان طومان، از خانواده این جانباز جلیل القدر، که تحت حمایت کمیته امداد بود دلجویی به‌عمل آمد.دیدگاه شما در مورد : دیدار و دلجویی مدیرکل کمیته امداد از خانواده جوان جانباز مدافع حرم در میاندورود

دیدار و دلجویی مدیرکل کمیته امداد از خانواده جوان جانباز مدافع حرم در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ