• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20054 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 اردیبهشت 1395 - ساعت: 23:25

چاپ
نقش خبرنگاران، روشنگری و تنویر افکار عمومی است

فرماندار میاندورود:

نقش خبرنگاران، روشنگری و تنویر افکار عمومی است


فرماندار میاندورود گفت: نقش خبرنگاران، روشنگری و تنویر افکار عمومی است و اقدامات مدیران و دستگاه‌ها هم باید به اطلاع مردم برسد.

به گزارش میانخبر، فرماندار میاندورود در نشستی به‌مناسبت هفته روابط عمومی و اطلاع رسانی با حضور مسئولان روابط عمومی‌های ادارات شهرستان و خبرنگاران اظهار کرد: یکی از ابزارهای قدرتمند اطلاع رسانی رسانه‌ها هستند که می‌توانند برنامه‌ها و فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی را به اطلاع مردم برسانند.

ارسطو قادری با اشاره به اینکه امام (ره) فعال نبودن روابط عمومی یک تشکیلات را باعث ابتر شدن آن تشکیلات می‌دانست، بیان کرد: اگر اطلاع رسانی خوب صورت بگیرد و به‌خوبی هدایت شود باعث آگاه سازی جامعه خواهد شد.

وی تصریح کرد: نقش خبرنگاران، روشنگری و تنویر افکار عمومی است و اقدامات مدیران و دستگاه‌ها هم باید به اطلاع مردم برسد.

قادری با تاکید بر اینکه روابط عمومی‌ها روابط تنگاتنگی با رسانه‌ها داشته باشند، خاطرنشان کرد: کار اصلی اطلاع رسانی را رسانه‌ها انجام می‌دهند به همین دلیل روابط عمومی‌ها ارتباط خود را با خبرنگاران قوی‌تر کنند.

وی با اشاره به تفاوت بین خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری، اظهار کرد: خبرگزاری‌ها براساس وظیفه خود خبرها را بدون گرایش سیاسی منتشر کنند.

قادری ادامه داد: اگر رسانه‌ها با حب و بغض اطلاع رسانی کنند در درازمدت دچار مشکل خواهند شد.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه در جنگ امروز رسانه‌های نقش مهمی دارند، گفت: خبرنگاران می‌توانند در این زمینه روشنگری کرده و از انحرافات جلوگیری کنند.

در ادامه این نشست اسماعیل حقی مدیر مسئول سایت میانخبر با بیان اینکه اطلاع یافتن از اقدامات و فعالیت‌های ادارات در سطح شهرستان حق مردم میاندورود است، بیان کرد: بعضی از ادارات در شهرستان در این زمینه فعال نیستند.

حقی افزود: رسانه‌ها زیان گویای مردم هستند و مدیران باید نسبت به مطالبات مردم که از سوی رسانه‌ها منعکس می‌شود پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: بعد از گذشت بیش از پنج سال از تاسیس شهرستان میاندورود همچنان ادارات شهرستان به صورت نمایندگی اداره می‌شوند و برای پاسخگویی باید از مدیران شهرستان ساری کسب اجازه کنند.

در پایان این نشست از خبرنگاران و مسئولان روابط عمومی‌های ادارات میاندورود تجلیل شد.دیدگاه شما در مورد : نقش خبرنگاران، روشنگری و تنویر افکار عمومی است

نقش خبرنگاران، روشنگری و تنویر افکار عمومی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ