• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20279 - تاریخ انتشار : شنبه 08 خرداد 1395 - ساعت: 21:54

چاپ
سورک فاقد دوربرگردان و زیرگذر/ مسئولان فقط شعار!!

محرومیت مرکز شهرستان میاندورود ادامه دارد

سورک فاقد دوربرگردان و زیرگذر/ مسئولان فقط شعار!!


شهر سورک به‌عنوان مرکز شهرستان میاندورود بعد از گذشت بیش از 5 سال از تاسیس شهرستان و 20 سال ارز شهر شدن در حد امکانات یک روستا باقی مانده است.

به گزارش میانخبر، شهر سورک به‌عنوان مرکز شهرستان میاندورود بعد از گذشت بیش از 5 سال از تاسیس شهرستان و 20 سال ارز شهر شدن در حد امکانات یک روستا باقی مانده است.

یکی از نیازهای شهر سورک و حتی مردم شهرستان که مورد بی‌مهری قرار گرفته وجود دوربرگردان و زیرگذر در این شهر است.

بلوار امام رضا (ع) سورک به‌عنوان جاده اصلی استان مازندران سه کیلومتر در حوزه شهر سورک قرار دارد اما در این مسیر نه از یک دوربرگردان خبری است و نه از یک زیرگذر و این در حالی است که روستاهای اطراف شهر سورک با وجود اینکه عرض جاده‌ای کمتری و جمعیت بسیار کمتری داشتند از این دو ویژگی برخوردار هستند.

به‌دلیل نبود زیرگذر و یا دوربرگردان تصادفات زیادی در این جاده به وقع پیوسته است و افرادی هم بر اثر این تصادفات جان خود را از دست دادند و یا دچار جراحات سنگینی شدند.

عیسی ولیزاده شهردار سورک در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با بیان اینکه مردم سورک برای رفت و آمد خود نیاز مبرم به دوربرگردان و زیرگذر دارند، اظهار کرد: در ماه‌های پایانی سال 93 مسئولان استانی در حضور فرماندار و نمایندگان مجلس قول مساعد جهت ایجاد دوربرگردان تا آغاز سال 94 را داده بودند اما بعد از گذشت بیش از یک سال هنوز اقدامی در این جهت انجام نشده است.

ولیزاده بیان کرد: در شهر سورک با وجود داشتن بلوار 76 متری امام رضا(ع) که اجرای دوربرگردان به راحتی انجام می‌شود اقدامی صورت نگرفت اما در روستاهای اطراف که خیابان 22 متر است اجرای دوربرگردان انجام شده است.

روستاهای بادله، اسرم و جامخانه از زیرگذر برخوردار هستند و دوربرگردانی در حد فاصل عبور روستاهای اسرم و جامخانه اجرا شده است اما سورک به‌عنوان مرکز شهرستان هم‌چنان خارج از دید مسئولان است و وعده‌هایی که همچنان وعید می‌شود.

درخصوص تنها دوربرگردان شهرستان میاندورود شاعبه‌ای وجود دارد مبنی بر اینکه این دوربرگردان برای استفاده مردم روستای اسرم و برای اهالی شهرستان انجام نشده است و دلیل اصلی این کار مربوط به کارخانه‌ای در نزدیکی آن است.

اگر دلیل اجرای این دوربرگردان شرکت مورد نظر باشد می‌توان گفت که هنوز میاندورود و شهر سورک در محرومیت دید مسئولان استانی هستند و فرمانداری که هنوز نتوانست در این راستا اقدامی انجام دهد.دیدگاه شما در مورد : سورک فاقد دوربرگردان و زیرگذر/ مسئولان فقط شعار!!

سورک فاقد دوربرگردان و زیرگذر/ مسئولان فقط شعار!! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ