• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20412 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 خرداد 1395 - ساعت: 10:42

چاپ
اجرای طرح یک روستا یک طرح اجرای در سال جاری/ کارت یارانه ضامن مردم

معاون عمرانی استاندار مازندران خبر داد

اجرای طرح یک روستا یک طرح اجرای در سال جاری/ کارت یارانه ضامن مردم


معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: در سال جاری طرح هر روستا یک طرح اجرایی مناسب را پیگیری خواهیم کرد که 40 درصد منابع از سوی مردم و 60 درصد تسهیلات دولتی با سود 4 درصد است.

به گزارش میانخبر، علی نبییان در دومین جشنواره برداشت هلوو شلیل در روستای بزمین‌آباد میاندورود با اشاره به سالگرد ارتحال امام(ره) اظهار کرد: امروز هر چه از امنیت و آرامش داریم از اقداماتی است که امام(ره) انجام داد.

وی با اشاره به برگزاری این جشنواره، افزود: به شما که در سال اقتصاد مقاومتی سعی کردید در عرصه تولید و خدمت رسانی بدون وابستگی؛ تولید منابع مالی کنید خسته نباشید می‌گویم.

معاون عمرانی استاندار مازندران به برگزاری اولین جشنواره گلاب گیری در بخش دودانگه ساری اشاره کرد و گفت: برگزای چنین جشنواره‌هایی رونق اقتصادی را به‌دنبال خواهد داشت.

نبییان بیان کرد: در سال جاری طرح هر روستا یک طرح اجرایی مناسب را پیگیری خواهیم کرد که 40 درصد منابع از سوی مردم و 60 درصد تسهیلات دولتی با سود 4 درصد است.

وی ادامه داد: هر دهیار برای روستای خود طرح مشارکتی اعلام کند تا گام عملی برای برون رفت از مشکلات روستای خود باشد.

این مسئول اجرای این طرح را از روستاهای بین 20 تا 50 خانوار شروع و حداقل تسهیلات اعطایی را 700 میلیون تومان بیان کرد و افزود: هر چه تعداد خانوار بیشتر شود سهم مردم کمتر می‌شود و تضمین بانکی آنها کارت یارانه آنها خواهد بود و موارد دیگر را شامل نمی‌شود.

نبییان ابراز امیدواری کرد با برگزاری چنین جشنواره‌ها از تغییر کاربری‌های غیرمجاز جلوگیری شود.

معاون عمرانی استاندار در پایان خاطرنشان کرد: هفته جاری یک هیئت از اتاق بازرگانی و صنعت معدن تجارت استان به روسیه سفر داشتند تا برای صادرات محصولات کشاورزی به این کشور اقدامات لازم را انجام دهند.مطالب مرتبط با : اجرای طرح یک روستا یک طرح اجرای در سال جاری/ کارت یارانه ضامن مردم
دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح یک روستا یک طرح اجرای در سال جاری/ کارت یارانه ضامن مردم

اجرای طرح یک روستا یک طرح اجرای در سال جاری/ کارت یارانه ضامن مردم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ