• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20548 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 خرداد 1395 - ساعت: 12:34

چاپ
کاهش 100 درصدی تصادفات منجر به فوت/ برخورد جدی با تخلفات حادثه‌ساز

مسئول پلیس راهور میاندورود خبر داد

کاهش 100 درصدی تصادفات منجر به فوت/ برخورد جدی با تخلفات حادثه‌ساز


مسئول پلیس راهور میاندورود از کاهش 100 درصدی تصادفات منجر به فوت در مقایسه با سه ماهه نخست سال گذشته خبر داد.

به گزارش میانخبر، حجت غفاری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: با موتور سواران و خودروهایی که تخلفات حادثه ساز دارند برخورد جدی صورت می‌گیرد.

وی وقوع بیشترین تصادفات را در مسیر بلوار امام رضا(ع) به‌دلیل حجم بالای تردد بیان کرد و افزود: با اجرای طرح‌هایی که در این مسیر اجرا می‌شود سعی در کاهش تصادفات داریم.

مسئول پلیس راهور میاندورود خاطرنشان کرد: با مصوبه شورای ترافیک دو لاین کندرو را یک طرفه کردیم و با نصب تابلو و اطلاع رسانی با خوردوهایی که در این مسیر خلاف جهت حرکت کنند به شدت برخورد می‌شود.

غفاری خطاب به رانندگان موتور سیکت گفت: راکبین موتور سیکلت اگر بخواهند تخلفاتی از جمله حرکت در پیاده رو، حرکت نمایشی، نداشتن کلاه ایمنی، گواهینامه، نداشتن بیمه نامه شخص ثالث و بدون پلاک داشته باشند برخورد و موتور سیکلت به پارکینگ منقل می‌شود.

وی تصریح کرد: با اقدامات انجام گرفته در سه ماهه نخست سال جاری در مقایسه با سال گذشته در بخش تصادفات منجر به فوت 100 درصد و در تصادفات جرحی 45 درصد کاهش داشتیم.

غفاری قانون جدید افزایش جریمه‌ها که در سال 95 به اجرا گذاشته شد و طرح‌هایی که در سطح شهرستان انجام گرفت را عامل کاهش چشم‌گیر تصادفات در سال جاری دانست و گفت: انتظار می‌رود همشهریان عزیز با رعایت اصول و قوانین راهنمایی و رانندگی نقش مهمی در ایمنی تردد و افزایش فرهنگ صحیح رانندگی در سطح شهرستان داشته باشند.

مسئول پلیس راهور میاندورود در پایان با تاکید بر اینکه سعی و تلاش پرسنل راهور حفظ سلامتی رانندگان و خانواده آنها است، اضافه کرد: هدف از افزایش جریمه‌ها، افزایش درآمد نبوده و صرفا طرحی برای بازدارندگی است.دیدگاه شما در مورد : کاهش 100 درصدی تصادفات منجر به فوت/ برخورد جدی با تخلفات حادثه‌ساز

کاهش 100 درصدی تصادفات منجر به فوت/ برخورد جدی با تخلفات حادثه‌ساز تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ