• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20570 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 خرداد 1395 - ساعت: 22:33

چاپ
اعتبارات بخش فرهنگی ناچیز است/ قیمت گذاری نامناسب محصولات کشاورزی

امام جمعه میاندورود در جلسه شورای اداری مطرح کرد

اعتبارات بخش فرهنگی ناچیز است/ قیمت گذاری نامناسب محصولات کشاورزی


امام جمعه میاندورود گفت: هر کالایی که تولید می‌شود کارشناسان همان بخش آن را قیمت گذاری می‌کنند اما در زمینه محصولات کشاورزان ما کسی نیست که قیمت مناسب بگذارد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب عصر امروز در جلسه شورای اداری میاندورود در دفتر آیت الله طبرسی با اشاره به نامگذاری سال به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبری، اظهار کرد: رهبری می‌دانستند که دشمن در اجرای برجام بدعهدی می‌کند این نام را گذاشتند.

وی با انتقاد از اعتبارات کم بخش فرهنگی، بیان کرد: مازندران قطب کشاورزی و گردشگری است اما در زمینه فرهنگی وضعیت مناسبی ندارد.

امام جمعه میاندورود گفت: برای تحقق شعار سال یک اتاق فکر با حضور کارشناسان خبره تشکیل شود و در راستای فرهنگی و اقتصادی برنامه‌ریزی کنند.

محمدنسب موفقیت در تحقق اقتصاد مقاومتی را منوط به داشتن روحیه انقلابی دانست و گفت: اگر مسئولی این روحیه را نداشته باشد موفق نمی‌شود.

وی تصریح کرد: هر کالایی که تولید می‌شود کارشناسان همان بخش آن را قیمت گذاری می‌کنند اما در زمینه محصولات کشاورزان ما کسی نیست که قیمت مناسب بگذارد.

محمدنسب با انتقاد از واردات محصولات کشاورزی در زمان برداشت کشاورزان استان، اضافه کرد: واردات باید کنترل شود و در زمان برداشت محصول کشاورزان وارداتی نداشته باشیم.دیدگاه شما در مورد : اعتبارات بخش فرهنگی ناچیز است/ قیمت گذاری نامناسب محصولات کشاورزی

اعتبارات بخش فرهنگی ناچیز است/ قیمت گذاری نامناسب محصولات کشاورزی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ