• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20571 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 خرداد 1395 - ساعت: 23:08

چاپ
آسفالت جاده بالادست با اعتبار 2 میلیاردی بخش خصوصی

فرماندار میاندورود خبر داد

آسفالت جاده بالادست با اعتبار 2 میلیاردی بخش خصوصی


فرماندار میاندورود از آسفالت جاده روستاهای بالادست میاندورود با اعتبار 2 میلیاردی بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری ظهر امروز در جلسه شورای اداری میاندورود با بیان اینکه در روز معارفه قول حضور مدیران در منازل همه مردم میاندورود را داده بودم و امروز این اتفاق افتاد، اظهار کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و با حضور خود در صحنه‌های مختلف امنیت کشور را تامین می‌کنند.

وی بیان کرد: چون بخش زیادی از مردم شهرستان کشاورز هستند برای جلوگیری از خسارت سیل در اراضی شیبدار تغییر االگوی کشت را به مردم معرفی کردیم که در روستای جامخانه 600 میلیون تومان اعتبار گذاشتیم و برای مراحل بعدی برای اینکه کار بهتر پیش برود 300 میلیون تومان دیگر اضافه کردیم.

فرماندار میاندورود به نامناسب بودن جاده گهرباران اشاره کرد و گفت: با همت مردم و نمایندگان در دو مرحله برای تعریض جاده جمعا 6 میلیارد تومان اعتبار گرفتیم.

وی افزود: شاید در ادامه کار معایب فنی داشته باشد اما جلسات مختلفی با سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان داشتیم و توانستیم بیش از 10 کیلومتر از زمین‌های دشت ناز را برای تعریض جاده بگیریم.

قادری به کمبود آب شرب در سطح شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: بعضی از مناطق روستایی دچار کم آبی و یا بهداشت آب بودند که توانستیم این مشکل را برطرف کنیم.

وی از آسفالت جاده روستاهای بالادست میاندورود با مشارکت بخش خصوصی خبر داد و گفت: نشست‌هایی با بخش خصوصی داشتیم و قریب به 30 کیلومتر از این مسیر با 2 میلیارد تومان اعتبار از سوی بخش خصوصی آسفالت می‌شود.دیدگاه شما در مورد : آسفالت جاده بالادست با اعتبار 2 میلیاردی بخش خصوصی

آسفالت جاده بالادست با اعتبار 2 میلیاردی بخش خصوصی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ