• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20574 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 خرداد 1395 - ساعت: 11:36

چاپ
وقتی صدا و سیمای مازندران بیخ گوشش را نمی‌بیند/ عمدی یا سهوی!؟؟

وقتی صدا و سیمای مازندران بیخ گوشش را نمی‌بیند/ عمدی یا سهوی!؟؟


یکی از مواردی که در ماه مبارک رمضان حتی به لحظه مورد توجه مردم است لحظه دقیق اذان در هنگام صحر و افطار است.

به گزارش میانخبر، با فرارسیدن ماه مبارک رمضان مردم میاندورود به مانند همه مسلمانان جهان اقدام به روزه گرفتن و راز و نیاز با خدا می‌کنند.

یکی از مواردی که در این ماه حتی به لحظه مورد توجه مردم است لحظه دقیق اذان در هنگام صحر و افطار است.

صدا و سیما به‌عنوان رسانه ملی و همه گیر برای اطلاع رسانی دقیق به مردم نقش مهمی در این زمینه دارد و مردم با استفاده از تلویزیون از وقت اذان و پایان دادن به صحر و یا پایان دادن به روزه استفاده می‌کنند.

اما مردم میاندورود در چند سال گذشته شاهد نامهربانی‌هایی از سوی صدا و سیمای مرکز مازندران بودند.

صدا و سیما در چند سال گذشته که زمان دقیق اوقات شرعی شهرها و شهرستان‌ها را در زمان اذان زیرنویس می‌کرد نام میاندورود و شهر سورک به‌عنوان مرکز شهرستان دیده نمی‌شد و با پیگیری‌هایی که هر سال از سوی رسانه‌ها انجام می‌شد مورد اصلاح قرار می‌گرفت.

در سال جاری ظاهرا صدا و سیما شهرستان میاندورود را فراموش نکرده اما در اقدامی عجیب نامی از این شهرستان و یا مرکز آن به چشم نمی‌خورد و به جای آن از نام گهرباران که یکی از بخش‌های میاندورود است و نه نام شهر و یا روستا استفاده کرده است.

ناشناخته بودن شهرستان میاندورود و نام سورک برای مسئولان صدا و سیمای مازندران در حالی است که این شهرستان در همسایگی مرکز استان قرار دارد و ناشناخته بودن این شهرستان برای کارکنان صدا و سیما جای تامل دارد.

این ندیدن‌ها در این چند سال باعث شد که مردم میاندورود در اولین روز از ماه رمضان چشمشان در تلویزیون به‌دنبال نامی از میاندورود و سورک باشد که با ندیدن این نام‌ها در ساعات اولیه روز اول ماه مبارک رمضان با مدیر سایت میانخبر ارتباط برقرار کرده و خواهان پیگیری این موضوع بودند.

در اذان مغرب دیشب شاهد برطرف شدن این موضوع از سوی صدا و سیما بودیم اما باید پرسید چرا هر ساله باید با انتقاد از صدا و سیما این روند ناصحیح اصلاح شود.

پایگاه خبری تحلیلی میانخبر از همه کسانی که در این زمینه حساس و پیگیر بودند تشکر کرده و اطلاع رسانی و پیگیری مطالبات مردم را حق خود می‌داند و در این زمینه هم‌چون سال‌های گذشته نیز پیگیر تا رسیدن به نتیجه بوده است.دیدگاه شما در مورد : وقتی صدا و سیمای مازندران بیخ گوشش را نمی‌بیند/ عمدی یا سهوی!؟؟

وقتی صدا و سیمای مازندران بیخ گوشش را نمی‌بیند/ عمدی یا سهوی!؟؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ