• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
پچ پچ

کد خبر : 2058 - تاریخ انتشار : شنبه 14 بهمن 1391 - ساعت: 09:17

چاپ

هجمه رسانه‌ها علیه اقدام مسی


میاندرود : ال‌کلاسیکویی دیگر به پایان رسید ولی همچنان حاشیه‌های آن در صدر اخبار رسانه‌های ورزشی جهان قرار دارد و البته در این بین حرکات لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا مرکز توجه بوده است.

پس از دیدار دو تیم که با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت ستاره آرژانتینی بارسا در پارکینگ ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با آلوارو آربلوا، بازیکن رئال درگیری لفظی پیدا کرد و پس از آن این بار تصویری از مسی منتشر شده که در آن بهترین بازیکن جهان در سال 2012 آب دهان خود را به سمت نیمکت رئال مادرید پرت می‌کند!

این تصاویر توسط دوربین‌ تلویزیون‌های اسپانیایی فیلمبرداری شده و در تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که ستاره آبی‌و‌اناری ‌پوشان در دیدار چهارشنبه شب این تیم برابر رئال درچارچوب دیدار رفت جام حذفی اسپانیا آب دهان خود را به سمتی پرتاب می‌کند. البته در این تصاویر نیز کاملا واضح نیست که وی آب دهانش را به کدام سمت پرت می‌کند ولی در لحظه انجام این کار وی در نزدیکی نیمکت سفیدپوشان رئال قرار دارد. اظهارنظر قطعی در این مورد تقریبا غیرممکن است و نمی‌توان گفت که وی در جهت نیمکت رئال این کار را کرده یا خیر!مطالب مرتبط با : هجمه رسانه‌ها علیه اقدام مسی
دیدگاه شما در مورد : هجمه رسانه‌ها علیه اقدام مسی

هجمه رسانه‌ها علیه اقدام مسی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ