• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
پچ پچ

کد خبر : 2059 - تاریخ انتشار : شنبه 14 بهمن 1391 - ساعت: 09:25

چاپ

انتقاد از «موقشنگ‌»‌های فوتبال


میاندرود : در بخش‌هایی از گزارش مشرق آمده است: همین چند سال پیش بود که آلمانی زدن موها در بین برخی اقشار کم سن و سال مملکت، کار را به جایی رسانده بود که کم کم خبر از خرید کاسه مسی توسط آرایشگاهها داده می شد تا سرعت عملشان بالا برود و طبق معمول همه جوها در کشور ما که امیدواریم برخی صکوک و کاغذها هم به زودی جزء آن شوند، این تب نیز خوابید و فاصله مان با برادران آریایی موجود در قاره همسایه، کمی بیشتر شد.

 

بازی چهارشنبه شب رئال مادرید و بارسلونا یک بار دیگر نشان داد فاصله بازیکنان ایرانی با سطح اول فوتبال جهان تا سالهای سال قابل جبران نیست اما نباید طبق معمول ناامید شد چراکه هنوز جرقه هایی وجود دارد و شباهت بازیکنان ایرانی با برخی فوتبالیست های جهان در وضعیت ظاهری و مدل مویشان قابل لمس بود.

 

در فصل اخیر لیگ برتر شاهد این هستیم که بازیکنان تیمهای مختلف به خصوص سرخابی های پایتخت به تبعیت از برخی شخصیت های غربی ، مدل موهای خود را تغییر داده و اکثرا شبیه مدل موی آلمانی سابق (البته با کمی تغییرات قرن بیست و یکمی و الگوگیری از مدل موی تایسونی) شده اند و به نظر می رسد این موضوع چند هفته ای است شیوع بیشتری پیدا کرده است.

...

البته برخی از بازیکنان داخلی، توجه ویژه ای به همتایان خارجی خود دارند و حضور دو رگه هایی چون دژاگه در تیم ملی ایران که انواع و اقسام خالکوبی ها را در بدن خود دارد، باعث شده برخی افراد نزدیک به فدراسیون فوتبال ترجیح دهند موضوع به اصطلاح گیر دادن به مدل موی بازیکنان را فراموش کنند تا در جواب، خالکوبی این بازیکنان به رخشان کشیده نشود.

...

به نظر می رسد مسئولان فدراسیون فوتبال برای جلوگیری از بدتر شدن وضعیت ظاهری بازیکنان لیگ برتر باید چاره ای اندیشیده و دست به کار شود زیرا هنوز هم بسیاری از جوانان و نوجوانان در زندگی شخصی خود از بازیکنان مطرح لیگ برتری الگو برداری می کنند. هرچند به نظر می رسد دعوای مدیران دو باشگاه فرهنگی و ورزشی سرخابی اجازه توجه به چنین موضوعاتی را نمی دهد.




مطالب مرتبط با : انتقاد از «موقشنگ‌»‌های فوتبال
دیدگاه شما در مورد : انتقاد از «موقشنگ‌»‌های فوتبال

انتقاد از «موقشنگ‌»‌های فوتبال تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ