• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20604 - تاریخ انتشار : جمعه 21 خرداد 1395 - ساعت: 17:26

چاپ
سازمان ملل نماینده ملت‌ها نیست/ چرا بعضی مسئولان از اسلامی انقلابی هراس دارند؟

امام جمعه میاندورود:

سازمان ملل نماینده ملت‌ها نیست/ چرا بعضی مسئولان از اسلامی انقلابی هراس دارند؟


امام جمعه میاندورود گفت: دوستان و علاقه مندان و کسانی که ابراز علاقه به نظام می‌کنند چرا از اسلام انقلابی بجای دشمنان که انتظار دیگری نیست هراس دارند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: این ماه بهترین فرصت برای راز و نیاز و نزدیکی به خدا است.

وی بیان کرد: امروز در زمانی زندگی می‌کنیم که بیشتر مردم حیله و نیرنگ را زیرکی و افراد جاهل و نادان آنان را اهل تدبیر می‌دانند.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: کسانی مکر و حیله می‌کنند که از چیزی پروا ندارند و از هر فرصت برای نیرنگ و حیله استفاده می‌کند.

محمدنسب با اشاره به حلیه‌گری آمریکا و ظلم به مردم مختلف دنیا، سازمان ملل را نماینده ملت‌ها ندانست و گفت: سازمان ملل در مقابل پول از تروریست‌هایی چون عربستان و آمریکا حمایت می‌کند.

وی با اشاره به سر دادن شعار اسلام رحمانی از سوی بعضی از مسئولان کشور تصریح کرد: مگر انقلاب ما دنبال اسلام رحمانی نیست که شعار انقلاب اسلامی را حذف می‌کنید.

محمدنسب در ادامه تاکید کرد: دوستان و علاقه مندان و کسانی که ابراز علاقه به نظام می‌کنند چرا از اسلام انقلابی بجای دشمنان که انتظار دیگری نیست هراس دارند.

خطیب نماز جمعه میاندورود به سخنان رهبری درخصوص انقلابی بودن تاکید و آن را کوتاه نیامدن مقابل دشمن دانست و گفت: هر کجا انقلابی عمل کردیم موفق بودیم.

وی با اشاره به 27 خرداد روز تشکیل جهاد کشاورزی، ادامه داد: استقلال و آزادی زمانی تحقق پیدا می‌کند که روی پای خود بایستیم و دست مقابل بیگانه دراز نکنیم.

محمدنسب با انتقاد از واردات محصولات کشاورزی، اظهار کرد: وقتی آب و خاک به اندازه کافی داریم چرا باید موادغذایی مورد نیاز را وارد کنیم.

وی با بیان اینکه بعد از انقلاب شایسته سالاری نکردیم، افزود: اگر می‌خواهیم شعار سال را جامعه عمل بپوشانیم به مدیران انقلابی نیاز داریم.

امام جمعه میاندورود در پایان به قیمت نامناسب محصولات کشاورزی در زمان برداشت اشاره کرد و گفت: باید جلوی واردات در زمان برداشت محصول کشاورزی را گرفت تا قیمت منصفانه در رابطه با دست رنج کشاورزان شکل بگیرد تا برای ادامه تولید دلگرم باشند.دیدگاه شما در مورد : سازمان ملل نماینده ملت‌ها نیست/ چرا بعضی مسئولان از اسلامی انقلابی هراس دارند؟

سازمان ملل نماینده ملت‌ها نیست/ چرا بعضی مسئولان از اسلامی انقلابی هراس دارند؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ