• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20734 - تاریخ انتشار : دوشنبه 24 خرداد 1395 - ساعت: 22:26

چاپ
موفقیت دانش آموزان میاندورودی در مسابقات استانی

مدیر آموزش و پرورش میاندورود خبر داد

موفقیت دانش آموزان میاندورودی در مسابقات استانی


مدیر آموزش و پرورش میاندورود از موفقیت دانش آموزان میاندورودی در مسابقات مختلف استانی خبر داد.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب‌خزائلی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان از کسب موفقیت دانش آموزان میاندورودی در مسابقات استانی خبر داد و گفت: دانش‌آموزان میاندورودی در بخش سرود موفق به کسب رتبه دوم استان شدند.

وی بیان کرد: دانش آموزان میاندورودی همچنین موفق شدند رتبه اول و دوم فیلم کوتاه درباره آسیب‌های اجتماعی را کسب کنند و یکی از همکاران در تجربه برتر تربیتی رتبه اول استان را کسب کرد و به مسابقات کشوری راه پیدا کرده است.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با بیان اینکه ملیحه خادملو توانست در مسابقات استانی طرح سوالات استاندارد درس عربی رتبه اول را کسب کند، خاطرنشان کرد: این مسابقات با شرکت معلمان نواحی و مناطق مازندران برگزار شد که این همکار فرهنگی از دبیرستان حضرت فاطمه زهرا(س) سورک موفق به کسب این مقام شد.

عرب خزائلی افزود: اشرف‌السادات قریشی از دبیرستان نمونه دولتی شهید عطایی روستای زید در مسابقات استانی طرح سوؤالات استاندارد زبان انگلیسی موفق به کسب رتبه دوم شد.

وی در ادامه از کسب رتبه سوم مسابقات استانی فرهنگی، هنری، ورزشی، احکام، اذان و قرآن با نیازهای ویژه از سوی دبستان استثنایی باغچه‌بان در هنرهای نمایشی گروه کم‌توان ذهنی خبر داد.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود در پایان با تبریک کسب این موفقیت‌ها، تصریح کرد: میاندورود دارای ظرفیت‌های انسانی بالایی است که توجه به آنها می‌تواند باعث شکوفایی این استعدادها شود.دیدگاه شما در مورد : موفقیت دانش آموزان میاندورودی در مسابقات استانی

موفقیت دانش آموزان میاندورودی در مسابقات استانی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ