• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
پچ پچ

کد خبر : 2074 - تاریخ انتشار : یکشنبه 15 بهمن 1391 - ساعت: 10:58

چاپ

پوسترهای تبلیغاتی محسن رضایی + عکس


میاندرود : پوسترهای تبلیغاتی محسن رضایی یکی از کاندیداهای احمتالی انتخابات پیش روی ریاست‌جمهوری را منتشر کرد.

 

به گزارش میاندرود ، تبلیغات انتخاباتی محسن رضایی کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم به صورت غیررسمی کلید خورد.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ازجمله کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ است که از مدت‌ها قبل به عنوان یکی از جدی‌ترین گزینه‌ها برای حضور در رقابت‌های سال آینده مطرح بوده است.
محسن رضایی این بار نیز همچون انتخابات سال 88 رنگ آبی فیروزه‌ای را برای تبلیغات انتخاباتی خود برگزیده است.او شعار دولت فراگیر؛ جامعه امید را برای فعالیت‌های انتخاباتی خود انتخاب کرده است.

محسن رضایی در سال ۸۸ نیز یکی از ۴ کاندیدای حاضر در رقابت‌های انتخاباتی دهمین دوره ریاست جمهوری بود که پس از محمود احمدی‌نژاد و میرحسین موسوی با آرای حدود یک میلیون در رده سوم ایستاد.

محسن رضایی در سال ۸۴ نیز کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دور نهم بود که البته در هفته‌های منتهی به برگزاری این انتخابات از رقابت‌ها کناره‌گیری کرد.

در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری نیز، میرحسین موسوی، رنگ سبز، مهدی کروبی، سفید، محسن رضایی، آبی فیروزه ای و محمود احمدی نژاد، رنگ پرچم جمهوری اسلامی ایران را برای ستادهای انتخاباتی خود انتخاب کردند که پس از اعلام نتایج انتخابات، موسوی با ادعای "تقلب" و سوء استفاده از رنگ ستادهای انتخاباتی اش، قصد براندازی نظام را داشت که در این کار ناکام ماند./ندای انقلاب
مطالب مرتبط با : پوسترهای تبلیغاتی محسن رضایی + عکس
دیدگاه شما در مورد : پوسترهای تبلیغاتی محسن رضایی + عکس

پوسترهای تبلیغاتی محسن رضایی + عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ