• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
پچ پچ

کد خبر : 2077 - تاریخ انتشار : یکشنبه 15 بهمن 1391 - ساعت: 11:35

چاپ

قدام احمدی‌نژاد مجلس را متشنج کرد


 

میاندرود : رئیس جمهور به دلیل کیفیت نامناسب به خواندن دیالوگ‌های فیلم پردخت که محتوای آن مربوط به قرارداد واگذاری شرکت‌های تامین اجتماعی به بخش خصوصی بود.

 

 

به گزارش میاندرود ، از رئیس جمهور در جریان سخنرانی خود در وافع از وزیر کار، تعاون و از مسال پشت پرده سخن به میان آورد و خواهان پخش فیلمی در مجلس شد که فیلمی از ملاقات آقای فاضل لاریجانی و مرتضوی بود که آن را جهت آگاهی نمایندگان لازم می‌دانست. پس از پخش دقایقی از این فیلمش رئیس جمهور به دلیل کیفیت نامناسب به خواندن دیالوگ‌های فیلم پردخت که محتوای آن مربوط به قرارداد واگذاری شرکت‌های تامین اجتماعی به بخش خصوصی بود.

 

 

 

در خلال خواندن متن این دیالوگ‌ها مجلس برای دقایقی دچار تنش شد.

 

 

 

نماینده مردم آبادان با صدای بلند فریاد می‌کشید و نسبت به این موضوع اعتراض می‌کرد که با مداخله سید شریف حسینی عضو هیئت رئیسه مجلس به بیرون زا صحن علنی هدایت شد.

بعداز پخش ویدئو هم تعداد بسیار زیادی از نمایندکگان نسبت به این موضوع انتقاد داشتند که علی لاریجانی در واکنش به شلوغی صحن علنی گفت: امروز روز مهمی است اجازه بدهید حرفشان را بزند اگر موضوعی راجع به بستگان ما بوده بگذارید در این باره حرفی بزنند.

وی پس از پایان سخنان رئیس جمهور به بخش‌ های مختلف سخنان احمدی‌نژاد پاسخ داد همچنین اعضای هیئت ئریسه با آقای فاضل لاریجانی که مواردی علیه وی از سوی رئیس جمهور در صحن علنی مجلس مطرح شده بود تماس گرفتند که بنا به گفته فرهنگی عضو هیئت رئیسه فاضل لاریجانی درباره این نوار اظهار داشت: آقای مرتضوی مدت‌ها پیگیر این ملاقات بود و در این ملاقات نیز عمده صحبت‌ها را آقای مرتضوی انجام داد و ضمن ابراز ارادت مفصل به خانواده لاریجانی در خواست کرد من واسطه شوم تا ایشان با رئیس قوه قضائیه دیداری داشته باشند.

همچنین بنا به گفته فرهنگی فاضل لاریجانی در جریان فیلمبرداری از این ملاقات نبوده است./فارس


 مطالب مرتبط با : قدام احمدی‌نژاد مجلس را متشنج کرد
دیدگاه شما در مورد : قدام احمدی‌نژاد مجلس را متشنج کرد

قدام احمدی‌نژاد مجلس را متشنج کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ