• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20780 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 خرداد 1395 - ساعت: 14:46

چاپ
برگزاری هفدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود در یکم مهر ماه

دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای میاندورود خبر داد

برگزاری هفدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود در یکم مهر ماه


دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای میاندورود از برگزاری هفدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود در یکم مهر ماه در روستای بزمین‌آباد خبر داد.

به گزارش میانخبر، اولین جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان میاندورود در روستای بزمین آباد با حضور معاون فرماندار میاندورود، فرمانده سپاه و دیگر اعضای ستاد برگزار شد.

علی طالبی مسئول ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان میاندورود با بیان اینکه در آستانه هفدهمین یادواره سرداران و ۲۲۵شهید شهرستان میاندورود قرار داریم افزود: این ستاد متشکل از دو ستاد اصلی در شهرستان و فرعی در روستا و چندین کمیته است.

وی گفت: این یادواره همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در یکم مهرماه سال جاری در روستای بزمین آباد از توابع بخش گهرباران شهرستان میاندورود برگزار خواهد شد.

طالبی گفت: مراسم یادواره شهدا در شهرستان میاندورود یک مراسم مردمی است و آحاد مردم در این کار بزرگ فرهنگی حضور دارند و باید برنامه ریزی‌ها به گونه‌ای باشد تا این مراسم هرچه باشکوه‌تر و در خور شان شهدا برگزار شود.

در ادامه این جلسه حسین جناسمی فرماندهی سپاه ناحیه میاندورود  با بیان اینکه همه ما محتاج به این یادواره‌ها هستیم افزود: هرجا که به بن بست بر‌خوردیم این شهدا کمک کار ما بوده و هستند.

وی پیام شهدا را حمایت از ولایت فقیه، حفظ حجاب و امر به معروف و نهی از منکر دانست و اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا این شعائر را به مردم انتقال دهیم.

در پایان جلسه محمدرضا غلامی معاون فرماندار میاندورود با بیان اینکه هدف از یادواره شهدا صرفا قرائت فاتحه نیست بیان کرد: هدف از برگزاری این مراسمات بیعت مجدد با آرمان‌های امام راحل و شهدا، تطهیر قلوب و بهانه‌ای برای ابلاغ فرهنگ ایثار و شهادت به نسل نو است.

وی ادامه داد: شهید و شهادت سبب می‌شود تا از دل جوانان، شهدایی همچون شهید سعید کمالی تربیت شوند که ورد زبانشان همیشه کلنا عباسک یا زینب بود.

غلامی گفت: شاید این مراسم را بتوان با کمک خیرین و مسئولان برگزار کرد اما با مردمی کردن و خط و دیواره قائل نشدن برای آن همه پای کار می‌آیند و در این صورت است که شهدا از ما راضی شده و در نتیجه ما به هدف اصلی خودمان می‌رسیم.دیدگاه شما در مورد : برگزاری هفدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود در یکم مهر ماه

برگزاری هفدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود در یکم مهر ماه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ