• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
پچ پچ

کد خبر : 2079 - تاریخ انتشار : دوشنبه 16 بهمن 1391 - ساعت: 12:43

چاپ

آقایان!سرتان کلاه رفته است، رهبر تنها نیست


میاندرود : موکلان ملت که با ادعای ولایتمداریشان به صندلی های سبز بهارستان تکیه دادند در منازعات بی اساس سیاسی شرم بر محاسن سفید مقام عظمای ولایت هم نکردند و این رسوایی بزرگ را تبدیل به جشن منافقین کردند.

بیانیه انصار حزب الله مازندارن در خصوص حوادث ناخوشایند جلسه استیضاح وزیر کار در مجلس به شرح ذیل است.

بسم الله القاصم الجبارین

در پی استیضاح وزیر کار و تعاون در مجلس شورای اسلامی اتفاقاتی رخ داد که دل دشمنان این انقلاب را شاد کرد . آنچنان که ظرف کمتر از چند ساعت تمامی تیترهای رسانه های مخالف و معاند ،تیرهای زهر آگینی را به سمت ملت ایران روانه داشته و قلب رهبر معظم انقلاب را نشانه گرفتند.

حاشیه جلسه استیضاح با توجه به توصیه های اکید رهبر معظم انقلاب به سران بلند پایه مملکتی، مبنی بر حفظ وحدت،نکشاندن اختلافات به میان مردم در کمال ناباوری چنان برعکس عمل شد که برهمه ملت ایران ثابت شد در این میدان کارزاری که دشمن بر علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی براه انداخته،حضرت آقا تنهاست .

 صدای هلهله دشمنان با دهان‌هايي با حقد و غضب گشوده شده و دندان‌هاي با غيظ فشرده شده عليه انقلاب، ‌امام خميني و آرمان‌هاي نظام اسلامي را مسئولان با عملشان درآوردند و موکلان ملتی که در این برهه حساس که انقلاب اسلامی بعنوان سمبل وحدت در جهان اسلام شناخته شده است و به نام منادی بیداری اسلامی در دنیا علم مبارزه با استکبار را بردوش گرفته و در پیچ تاریخی واقع شده است، باید برای تجهیز ملت در مقابل صف آرایی دشمن با حربه های اقتصادی،احساس وظیفه کنند آنچنان غرق تهییج و اتهام افکنی برای تصاحب پست و مقام به همدیگر بودند که چشم 70 میلیون ایرانی را نادیده گرفتند.

موکلان ملت که با ادعای ولایتمداریشان به صندلی های سبز بهارستان تکیه دادند در منازعات بی اساس سیاسی شرم بر محاسن سفید مقام عظمای ولایت هم نکردند حتی تاکیدات موکد امام گونه را گوش نکرده و این رسوایی بزرگ را تبدیل به جشن منافقین کردند.

اُف بر شما و سیاست شما که ثمرات امام و شهدا برای مصالح نظام را بر منافع شخصی یا حزبی ترجیح دادید و به این فکر نکردید که رهبری معظم توصیه اکید به شما نمایندگان ملت داشتند که  اگر هدف ما از نمايندگي مجلس و از مسؤوليتهاي دولتي و از تكيه زدن بر مناصب و مسندهاي گوناگون - از آن جايي كه شما نشسته ايد، تا آن جا كه بنده نشسته ام، تا آن جايي كه دولت نشسته است، تا آن جايي كه مسؤولان گوناگون در رده هاي مختلف نشسته اند - همين شأن ظاهري و برخورداري هاي ظاهري باشد (كه اين هم پوچ است، باطن اين هم چيزي نيست؛ بظاهر، برخورداري به نظر مي آيد، اما برخوداريِ واقعي نيست) بدون شك سرمان كلاه رفته است؛ چون ما در مقابل آنچه مي گيريم، چيزي مي دهيم.

بهارستان را با رفتارتان به خزانستان تبدیل کردید چرا که هدف از نمايندگي که بايد برای خدا باشد با این عملی که ازخود نشان دادید، نبود.

تداعی و تصور رویدادهای دیروز مجلس،همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باعث شرمساری ملت به عذرخواهی و اطمینان خاطر به محضر شهدا و امام شهدایی صورت گرفت که به امام شهدا و شهدا بگویند هر چند مسئولان در یک اختلاف بی مورد بر سر شخص خوراک دهی دشمنان قسم خورده انقلاب شدند و بدون آگاهی و زمان شناس بودن دل دشمنان اسلام را شاد کرد؛ و به جای اینکه رقابتشان را در خدمت گذاري به مردم نشان دهند، در امواج سیاسی بازی از هم سبقت میگیرند،مطمئن باشید عهد خویش را با نائب امام زمان اروحناه له فداه محکمتر خواهیم کرد و یادگار امام شهدا را در میان اینهمه مسئولان دشمن شاد کن که خائنانه راه را برای پیشروی دشمنان نظام و انقلاب باز می کنند،تا نفس در بدن داریم تنها نخواهیم گذاشت.

 

روابط عمومی انصار حزب الله استان مازندران

 
مطالب مرتبط با : آقایان!سرتان کلاه رفته است، رهبر تنها نیست
دیدگاه شما در مورد : آقایان!سرتان کلاه رفته است، رهبر تنها نیست

آقایان!سرتان کلاه رفته است، رهبر تنها نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ