• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20797 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 خرداد 1395 - ساعت: 17:17

چاپ
بهره برداری از طرح یکپارچه سازی 40 هکتار اراضی شالیزاری در سورک

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود خبر داد

بهره برداری از طرح یکپارچه سازی 40 هکتار اراضی شالیزاری در سورک


مدیر جهاد کشاورزی میاندورود گفت: طرح یکپارچه سازی 40 هکتار از اراضی شالیزاری در شهر سورک به بهره برداری رسید.

به گزارش میانخبر، سیدشبر موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به هفته جهاد کشاورزی اظهار کرد: ظهر امروز با حضور فرماندار میاندورود، اعضای شورای شهر سورک و مسئولان استانی و شهرستانی، طرح یکپارچه سازی 40 هکتار از اراضی شالیزاری در شهر سورک به بهره برداری رسید.

وی بیان کرد: این پروژه با اعتبار 270 میلیون تومان برای 56 بهره بردار کشاورز به اجرا گذاشته شد.

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از حفر چاه عمیق در روستای لالیم بخش مرکزی شهرستان میاندورود خبر داد و گفت: این چاه به عمق 130 متر با هزینه‌ایی بالغ بر 140 میلیون ریال اعتبار حفر شد.

موسوی افزود: روش حفر این چاه روش روتاری بوده که حداقل آب کشاورزی 35 هکتار از اراضی سطح زیر کشت را در این منطقه تامین می‌کند.

وی با بیان اینکه بیماری تب برفکی(طبقه) مهمترین و زیان بارترین بیماری ویروسی دام است که به شدت واگیردار بوده و همه نشخوارکنندگان اهلی و وحشی را مبتلا می‌کند، خاطرنشان کرد: به‌منظور پیشگیری از بروز و شیوع بیماری تب برفکی در شهرستان میاندورود، تا کنون بیش از 300 دوز واکسن این بیماری تهیه شده و به دام‌های روستاهای تحت پوشش از جمله جناسم، ورکلا، سورک و ... با هماهنگی اکیپ دامپزشکی تزریق صورت گرفته است.دیدگاه شما در مورد : بهره برداری از طرح یکپارچه سازی 40 هکتار اراضی شالیزاری در سورک

بهره برداری از طرح یکپارچه سازی 40 هکتار اراضی شالیزاری در سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ