• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
پچ پچ

کد خبر : 2082 - تاریخ انتشار : سه شنبه 17 بهمن 1391 - ساعت: 12:56

چاپ

ملت بخاطر رهبری سکوت کرده است


میاندرود : فرمانده سابق سپاه ساری گفت: ما نمی‌پذیریم که مسئولی حرفی بزند که مصالح کشور به خطر بیفتد و ضدانقلاب‌ها از این فرصت استفاده کنند.

به گزارش میاندرود،عظیم وریجی پیش از ظهر امروز در همایش دهه فجر که در مسجد صاحب‌الزمان شهرستان ساری برگزار شد،‌ گفت: 40 سال ارزش‌های دینی و انسانی مورد حمله قرار گرفت و شرق و غرب حاکمیت یافتند و می‌خواستند به مدت 300 سال این تفکر را بر جامعه حاکم کنند و با این روش بر جهان تسلط داشته باشند.

وی افزود: در آن زمان کسی عدالت‌طلبان را یاری نمی‌کرد و این اندیشه به راحتی در جامعه حاکم شد.

وریجی تصریح کرد: روحانی گرانقدر با روح بلند خود پرچم را به‌دست گرفت و در هر جا که توانست حرف مستقیم خود را از سال 42 به رژیم ایران و حاکمیت آن، آمریکا زد و از آن زمان عدالت‌طلبان جان گرفتند.

وی با بیان این‌که انقلاب اسلامی جهانیان را شگفت‌زده کرد، ادامه داد: انقلاب به رهبری امام‌خمینی (ره) و روحانیت پیروز شد و این انقلاب بزرگ‌ترین حرکت اسلامی در زمان غیبت حضرت مهدی بوده است.

فرمانده سابق سپاه ساری اظهار داشت: بعد از یک‌هزار سال، حکومتی به‌وجود آمد، مبتنی بر اعتقادات مسلمانان و تفکر شیعه که همه دنیا آن را الگوی خود قرار داده‌اند.

وریجی با بیان این‌که انقلاب زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) است، تأکید کرد: بسیجیان زمینه‌ساز ظهور امام زمان هستند و در اصل بسیج برای همین به‌وجود آمد و تفکر بسیج غیر از این نباید باشد.

وی با عنوان این‌که نباید به جایی برسیم که به حکومت ضربه بزنیم، اظهار داشت: ما نمی‌پذیریم که مسئولی حرفی بزند که مصالح کشور به خطر بیفتد و ضد انقلاب‌ها از این فرصت استفاده کنند.

فرمانده سابق سپاه ساری گفت: اگر سکوت می‌کنیم به خاطر مقام معظم رهبری است و همه این بسیجیان در برابر کل دنیا می‌ایستند و نمی‌گذارند این انقلاب به دست دیگران بیفتد.

وریجی با اشاره به این‌که انقلاب ایران با انقلاب سایر کشورها فرق داشت، افزود: این انقلاب مردمی و مبنی بر ایده، معنویت، مذهب و تفکر شیعه به‌وجود آمده و مقدمه حکومت امام زمان (عج) است./فارس
مطالب مرتبط با : ملت بخاطر رهبری سکوت کرده است
دیدگاه شما در مورد : ملت بخاطر رهبری سکوت کرده است

ملت بخاطر رهبری سکوت کرده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ