• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20822 - تاریخ انتشار : جمعه 28 خرداد 1395 - ساعت: 23:26

چاپ
لزوم توجه به فعالیت‌های فرهنگی در میاندورود

امام جمعه میاندورود تأکید کرد

لزوم توجه به فعالیت‌های فرهنگی در میاندورود


امام جمعه میاندورود با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی نیاز به اعتبار دارد اما توجه‌ای به آن نمی‌شود، گفت: گله و شکایت در این زمینه فراوان است زیرا ما نیاز به انجام فعالیت‌های فرهنگی داریم که باید به آن توجه شود.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه باید در مقابل خودخواهی و زیاده‌خواهی‌های دشمنان مقاومت کنیم، اظهار کرد: همه ما می‌دانیم که در رابطه با برجام، دشمن همچنان در حال بدعهدی است و هرگز نباید تسلیم شویم.

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره برجام اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند که برجام را نقض نمی‌کنیم اما طرف مقابل بدعهدی می‌کند تا جایی که امروزه تعدادی از کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا ایران را تهدید می‌کند که اگر ما به ریاست جمهوری برسیم برجام را پاره می‌کنیم.

امام جمعه میاندورود با تأکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب در مقابل این تهدید فرمودند که اگر شما پاره کردید ما در مقابل شما آن را آتش می‌زنیم، تصریح کرد: عده‌ای تصور می‌کنند که اگر تهدیدات ظالمانه غرب برقرار است نتیجه استکبارستیزی است، اما این موضوع خیال باطلی بیش نیست.

این مسؤول با اشاره به اینکه اگر دشمنان تا به امروز نتوانستند که نقشه های شوم خود را در ایران اجرا کنند به دلیل مقاومت و استکبارستیزی ملت فهیم ایران است، خاطرنشان کرد: امروز ما می‌توانیم با مقاومت، ایستادگی و خود اتکایی کشور را از خطرات اجتماعی حفظ کنیم.

محمدنسب اضافه کرد: اگر کسی فکر می‌کند که آمریکا برای ما دل می‌سوزاند باید بداند که این تصور به مانند سراب است، زیرا این کشور انگیزه ورود به ایران را دارد تا سرمایه‌ را غارت کند.

وی با تأکید بر اینکه اگر می‌خواهیم مشکلات موجود در کشور را برطرف کنیم باید از نیروهای جوان و با استعداد استفاده کنیم، افزود: جوانان با ایمان و توانمند می‌توانند این کشور را بسازند و از دست ظالمان نجات دهند، هر جا که این جوانان مومن و توانمند بسیجی وارد عرصه شد، کشور را حفظ کردند که هشت سال دفاع مقدس به خوبی گویای این امر است.

امام جمعه میاندورود با انتقاد از اینکه چرا امروز عده‌ای از جوانان امیدشان به غرب است و از استعداد و توانمندی‌هایشان غافل هستند، تصریح کرد: اگر می‌خواهید گرده‌های گور کشور را باز شود، باید از نیروی جوان این مرز و بوم استفاده کرد..

این مسؤول اتحاد بین مسلمان را سبب دوری از دشمنان اسلام دانست و افزود: دشمن فقط به‌دنبال اختلاف است تا در کشور نفوذ پیدا کند و ملت ایران برای مقابله با آن باید روحیه انقلابی داشته باشد.

محمدنسب به اطلاع‌رسانی در زمینه مواد مخدر تأکید کرد و ادامه داد: باید در مقابل این پدیده شوم ایستادگی کنیم و در این زمینه اطلاع‌رسانی دینی و فعالیت فرهنگی مهمترین اصل است.

وی با بیان اینکه کار فرهنگی نیاز به اعتبار دارد اما توجه‌ای به آن نمی‌شود، گفت: گله و شکایت در این زمینه فراوان است، ما نیاز به فعالیت‌های فرهنگی داریم زیرا این شهرستان از مشکلات زیادی در زمینه فرهنگی رنج می‌برد که یکی از این موارد اشتغال جوانان است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.مطالب مرتبط با : لزوم توجه به فعالیت‌های فرهنگی در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : لزوم توجه به فعالیت‌های فرهنگی در میاندورود

لزوم توجه به فعالیت‌های فرهنگی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ