• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20881 - تاریخ انتشار : دوشنبه 31 خرداد 1395 - ساعت: 02:26

چاپ
نماز همراه با انفاق است/ در بیان مشکلات مردم ترسی ندارم

امام جمعه میاندورود در دیدار با اعضای مرکز نیکوکاری شهید عباسی:

نماز همراه با انفاق است/ در بیان مشکلات مردم ترسی ندارم


امام جمعه میاندورود در دیدار با اعضای مرکز نیکوکاری شهید عباسی گفت: در خطبه‌ها و سخنرانی‌های خود واقعیت‌های جامعه را می‌گویم و در این راه از کسی نمی‌ترسم.

به گزارش میانخبر، صبح امروز اعضای مرکز نیکوکاری شهید عباسی سورک با امام جمعه میاندورود دیدار کردند.

حجت الاسلام محمدنسب در این دیدار با تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع)، با بیان اینکه در قرآن هر جا کلمه نماز آمد کلمه زکات و انفاق نیز همراه آن آمده است، اظهار کرد: این همراهی نشان از اهمیت جایگاه انفاق دارد.

وی با اشاره به اعتقاد به آخرت و اقامه نماز به‌عنوان دو ویژگی مهم مومنان، افزود: اقامه نماز همراه با انفاق در قرآن مرود تاکید است.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: در روز قیامت اگر نماز ما مورد قبول واقع شود همه اعمال ما نیز مورد قبول واقع می‌شود و برای اینکه نماز ما مورد قبول واقع شود باید انفاق کرد.

محمدنسب با اشاره به انفاق امام علی(ع) حتی در حال نماز خواندن، بیان کرد: انفاق عین عبادت است.

وی ادامه داد: با بررسی‌هایی که صورت دادم مرکز نیکوکاری شهید عباسی یکی از مراکز نمونه استان است و این تلاش اعضای این مجموعه قابل ستودن و تقدیر است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود نیروهای جوان، با شور و نشاط را از امتیازات مهم این مرکز بیان کرد و گفت: اگر انسان کاری را با اعتقاد راسخ و برای خدا انجام دهد دیگر نیازی به کس دیگری نیست.

این مسئول با تاکید بر اینکه هیچ وقت با ناملایمات عقب نشینی نکنید، افزود: مدیر جهادی یعنی خطرپذیری و انقلابی بودن یعنی اینکه همیشه به‌دنبال ایجاد تحول باشد.

محمدنسب با بیان اینکه در خطبه‌ها و سخنرانی‌های خود واقعیت‌های جامعه را می‌گویم و در این راه از کسی نمی‌ترسم، اضافه کرد: ترس برای کسانی است نمی‌خواهند کار کنند.

وی با انتقاد از کسانی که در گوشه و کنار حرف از تندروی می‌زنند، گفت: هدف ما بیان مشکلات و راه حل‌ها است و کسی را عزل نکردیم و نزدیم که می‌گویند تندرو.

محمدنسب در ادامه اظهار کرد: تحول مثبت در جامعه از سوی جوانان صورت می‌گیرد به همین دلیل باید توجه ویژه‌ای به جوانان داشت.

امام جمعه میاندورود در پایان با تشکر از زحمات اعضای مرکز نیکوکاری شهید عباسی در راستای کمک به نیازمندان و محرومان، مبلغ 10 میلیون ریال به این مرکز کمک کرد.دیدگاه شما در مورد : نماز همراه با انفاق است/ در بیان مشکلات مردم ترسی ندارم

نماز همراه با انفاق است/ در بیان مشکلات مردم ترسی ندارم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ