• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 20998 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 تیر 1395 - ساعت: 01:58

چاپ
مسئولان سیاست‌زده؛ حداقل حفظ ظاهر می‌کردید

کار برای مردم اولویت چندم؟!

مسئولان سیاست‌زده؛ حداقل حفظ ظاهر می‌کردید


مسئولان میاندورود ظاهرا حضور در مراسمات سیاسی را بیشتر از توجه به مردم می‌پسندند و به جای نگاه به مردم و کار برای آنها به سیاسی کاری و انجام سخنرانی که به عشق میکروفن معروف شدند و فایده‌ای برای مردم ندارد روی آوردند.

به گزارش میانخبر، عصر روز دوشنبه مراسمی تحت عنوان جشن گلریزان از سوی مرکز نیکوکاری شهید عباسی سورک در تالار حاج حسن مفیدی برگزار شد.

این مراسم که در جهت جمع آوری کمک برای نیازمندان و مستضعفان شهر سورک برگزار می‌شد افرادی از قشرهای مختلف به همراه امام جمعه و رئیس کمیته امداد میاندورود حضور داشتند.

نکته قابل تامل در این مراسم حضور نداشتن مدیران شهرستانی، فرماندار، بخشداران و اعضای شورای شهر و شهردار سورک بود.

این مراسم با نیت خیر برای کمک به نیازمندان برگزار شد اما ظاهرا مسئولان شهرستان حتی حاظر نشدند حضور فیزیکی در این مراسم داشته باشند که این رویکرد مسئولان جای بسی تاسف است که مورد انتقاد مردم نیز واقع شد.

شاید تنها حضور فیزیکی مسئولان می‌توانست باعث دلگرمی کسانی شود که وقت و انرژی خود را برای کمک به کسانی گذاشتند که چشم انتظار کمک دست‌های پرمهر خیرین است.

مسئولان میاندورود ظاهرا حضور در مراسمات سیاسی را بیشتر از توجه به مردم می‌پسندند و به جای نگاه به مردم و کار برای آنها به سیاسی کاری و انجام سخنرانی که به عشق میکروفن معروف شدند و فایده‌ای برای مردم ندارد روی آوردند.مطالب مرتبط با : مسئولان سیاست‌زده؛ حداقل حفظ ظاهر می‌کردید
دیدگاه شما در مورد : مسئولان سیاست‌زده؛ حداقل حفظ ظاهر می‌کردید

مسئولان سیاست‌زده؛ حداقل حفظ ظاهر می‌کردید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ