• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21003 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 تیر 1395 - ساعت: 14:06

چاپ
دلیل استعفا از زبان شهردار سورک

دلیل استعفا از زبان شهردار سورک


عیسی ولیزاده بعد از مطرح شدن استعفایش از دلیل خود برای این تصمیم گفت.

به گزارش میانخبر، عیسی ولیزاده بعد از مطرح شدن استعفایش در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با تایید این موضوع اظهار کرد: امروز نامه استعفای خود را به شورای شهر تحویل دادم.

وی بیان کرد: در این دو سالی که به‌عنوان شهردار مرکز شهرستان میاندورود حضور داشتم شورای شهر در تمام برنامه‌ها حمایت‌های لازم را از من داشت و در مسیر کار راهنمایی هم می‌کردند.

شهردار سورک درباره دلیل استعفای خود گفت: به‌دلیل بیماری خواهرم که اولویت زندگی من است و باید به او برسم دیگر از نظر روحی و جسمی توان مدیریت را نداشتم به همین دلیل تصمیم به استعفا گرفتم.

ولیزاده در پایان از همه مردم شهر سورک، اعضای شورا و همکاران شهرداری بابت حمایت هایشان تشکر کرد و افزود: امیدوارم توانسته باشم در این مدت خواسته‌های مردم عزیز شهرم را برآورده کنم.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 02 تیر 1395 - 15:55 حاج مهدی

    دعا برای شفای مریض ها و بخصوص خواهر عزیز شما که این ایام مصادف است با استجابت دعاهای بندگان خداوند، در شبهای قدر ان شاالله سلامتی شان را بدست بیاورند . از زحمات و تلاشهای شما برادر عزیز در آبادانی شهرمان تشکر میکنم، عزیز ما بودی و خواهی ماند.

    پاسخ به نظر
    + 6 - 1
دیدگاه شما در مورد : دلیل استعفا از زبان شهردار سورک

دلیل استعفا از زبان شهردار سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ