• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21070 - تاریخ انتشار : جمعه 04 تیر 1395 - ساعت: 17:14

چاپ
داشتن اداره دخانیات با مبارزه با آن هم‌خوانی ندارد/ با چه دستاوردی مذاکره و برجام را در بوق و کرنا می‌کنید

امام جمعه میاندورود:

داشتن اداره دخانیات با مبارزه با آن هم‌خوانی ندارد/ با چه دستاوردی مذاکره و برجام را در بوق و کرنا می‌کنید


امام جمعه میاندورود گفت: در نظام جمهوری اسلامی شعار مبارزه با مواد مخدر می‌دهیم اما در این کشور اداره دخانیات هم وجود دارد.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به آغاز هفته اکرام و ایتام و با ابراز تشکر از کمیته امداد میاندورود در ارائه خدمات به نیازمندان، اظهار کرد: فردای قیامت اگر نماز قبول واقع شود همه عبادات قبول می‌شود و نماز موقعی قبول می‌شود که انفاق کنیم.

وی به 6 تیر روز جهانی مبارزه با موادمخدر اشاره کرد و گفت: یکی از راه‌هایی که می‌توان با مواد مخدر مبارزه کرد و شعار ندهیم این است که بدانیم آنچه که مقدمه رفتن به سوی مواد مخدر می‌شود سیگار است.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی شعار مبارزه با مواد مخدر می‌دهیم اما در این کشور اداره دخانیات هم وجود دارد و اگر واقعا می‌خواهیم با مواد مخدر مبارزه کنیم باید درب این اداره را ببندیم.

محمدنسب افزود: به صرف اینکه مالیات خوبی از این اداره می‌گیریم نباید از آن حمایت کنیم چون از آن طرف باید چندین برابر هزینه کنیم که با آن مبارزه و امنیت را برقرار کنیم.

وی تصریح کرد: از یک طرف در بوق و کرنا کنیم که باید با مواد مخدر مبارزه کرد از آن طرف بگوییم اداره دخانیات هم داشته باشیم باهم جور نیست.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به هفتم تیر ماه سالروز شهادت شهید بهشتی و هفته قوه قضاییه، اظهار کرد: بر اساس گزارش‌های عمومی که از سوی مردم به من رسیده از دستگاه قضایی میاندورود رضایت داشتند.

این مسئول ادامه داد: یکی از کارهای خوبی که از سوی دادستان میاندورود به‌عنوان نیروی انقلابی انجام گرفت ایجاد شعبه‌ای ویژه برای ماه مبارک رمضان بود که اگر کسی حرمت این ماه را نگه نداشت این شعبه به آن رسیدگی کند.

مدعی مبارزه به تروریسم خود استفاده کنند از سلاح شیمیایی است

وی در ادامه با 8 تیر سالروز بمباران شیمیایی سردشت و روز مبارزه با سلاح شیمیایی و میکروبی اشاره کرد و گفت: از نظر دین اسلام دست یابی و استفاده از این سلاح حرام است.

محمدنسب تاکید کرد: امروز کسانی که شعار حقوق بشر و مبارزه با تروریسم می‌دهند خود تولید کننده این سلاح هستند و بر علیه مردم بی‌گناه استفاده می‌کنند.

روز صنعت و معدن تنها یک روز نیست

وی 10 تیر روز صنعت و معدن را تنها مختص یک روز ندانست و افزود: باید به صنعت داخلی توجه ویژه داشت و اگر می‌خواهیم این روز را برای مردم ترسیم کنیم در عمل هم باید به آنها نشان دهیم که چه اقدامی انجام دادیم.

محمدنسب خاطرنشان کرد: بعد از انقلاب پیشرفت‌های صنعتی خوبی داشتیم اما در چند سال گذشته وضعیت صنعت ما از شرایط خوبی برخوردار نیست.

این همه مذاکره و برجام را در بوق و کرنا کردن برای چه بود؟

وی به دیدار شاعران با رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: رهبری در این دیدار به شاعران تاکید کردند که در کنار سیاستمداران باید خیانت امریکا در قضیه برجام را به افکار عمومی منتقل کنند.

خطیب نماز جمعه میاندورود از جمله خیانت‌های آمریکا در قضیه برجام را عدم لغو تحریم‌ها، آزاد نشدن دارایی‌های ایران، آزاد نشدن مبادله بین بانکی، اجازه ندادن برای استفاده از بیمه بین المللی و اجازه ندان به شرکت‌های خارجی برای سرمایه گذاری در ایران دانست و تاکید کرد: این همه مذاکره و برجام را در بوق و کرنا کردن برای چه بود؟

محمد نسب بیان کرد: ما نمی‌خواهیم تلاش‌های هیئت مذاکره کننده را زیر سوال ببریم بلکه می‌خواهیم خیانت‌های آمریکا را بازگو کنیم.

وی با بیان اینکه چرا بعضی‌ها نمی‌خواهند خیانت امریکا را بازگو کنیم، تصریح کرد: نمی‌دانم این افراد از چه چیزی می‌ترسند و خود را به آن دلخوش کردند.

مقصر دانستن دولت قبل در پرداخت حقوق نجومی، ناآگاه فرض کردن 70 میلیون ایرانی است

محمدنسب به سخنان رهبری در جمع مسئولان اجرایی مبنی بر اینکه حقوق نجومی هجوم به ارزش‌های است اشاره کرد و گفت: یک عده نه تنها برخورد نمی‌کنند بلکه می‌خواهند کار خود را توجیه کنند.

وی با انتقاد از کسانی که می‌گویند پرداخت حقوق‌های نجومی مصوبه دولت قبل است، خاطرنشان کرد: برفرض که مصوبه دولت قبل است چرا این همه مصوبه دولت قبل را لغو کردید این را لغو نکردید.

امام جمعه میاندورود افزود: با این حرف 70 میلیون آدم را ناآگاه فرض کردید چون دولت قبل خیلی مصوبه در خصوص اشتغال و مسکن و ازدواج داشت آنها را لغو کردید این را چون به نفع تیم شما بود اجرا کردید.

محمدنسب به بیانات رهبری در مورد شرایط فتنه مبنی بر اینکه مانند قضیه سال 88 نباید اقدام، حرف و عملی باعث تقویت فتنه شود، گفت: امروز مانند زمان جنگ صفین و قضایای سال 88 این طور شده که یک عده سکوت کردند، یک عده روشنگری و یک عده اظهار شک می‌کنند.

وی در پایان با انتقاد از کسانی که هنوز لب باز نکردند بگویند که اتفاقات سال 88 فتنه بوده است، تاکید کرد: بعضی‌ها سکوت اختیار کردند و یک عده هم دور این افراد را گرفتند و آنها را به استان ما هم می‌آورند و آنها را در فرودگاه دشت ناز، ناز و بدرقه می‌کنند.دیدگاه شما در مورد : داشتن اداره دخانیات با مبارزه با آن هم‌خوانی ندارد/ با چه دستاوردی مذاکره و برجام را در بوق و کرنا می‌کنید

داشتن اداره دخانیات با مبارزه با آن هم‌خوانی ندارد/ با چه دستاوردی مذاکره و برجام را در بوق و کرنا می‌کنید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ