• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21085 - تاریخ انتشار : شنبه 05 تیر 1395 - ساعت: 02:18

چاپ
بهزیستی به تنهایی پاسخگوی حجم عظیم معظلات جامعه هدف نیست

رئیس اداره بهزیستی میاندورود:

بهزیستی به تنهایی پاسخگوی حجم عظیم معظلات جامعه هدف نیست


رئیس اداره بهزیستی میاندورود گفت: بهزیستی به تنهایی پاسخگوی حجم عظیم معظلات جامعه هدف نیست.

به گزارش میانخبر، جلسه مشارکت‌های مردمی صبح امروز در فرمانداری میاندورود با حضور بخشدار مرکزی، رئیس بهزیستی و جمعی از روسای ادارات و نیز خیرین میاندورودی برگزار شد.

در این جلسه رئیس بهزیستی میاندورود ضمن اشاره به معضلات اجتماعی جامعه به ویژه جامعه هدف، اظهار کرد: امروزه با مشکلات فراوانی در جامعه مواجه هستیم و همواره در تلاشیم تا بتوانیم حجم این مشکلات را کاهش دهیم.

وی افزود: این امر زمانی محقق خواهد شد که مسئولان نهادها، فرماندار و بخشدار بر امورات و اهداف بهزیستی نظارت داشته و همه افراد جامعه به‌ویژه شوراها، دهیاران و خیرین در این امر مشارکت دائمی و مستمر داشته باشند.

سید مرتضی موسوی در ادامه با اشاره به قرار داشتن در ماه مبارک رمضان و موضوع جمع آوری زکات فطریه به نفع جامعه هدف خاطرنشان کرد: همواره یکی از معضلات مهم و جدی جامعه، بی‌بضاعتی افراد و خانواده‌ها است که اگر با راهکارهای مناسب نتوان جلوی مشکل فقر را گرفت باید احساس گناه کنیم چرا که طبعا اثرات نامطلوب و جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

وی یکی از راهکارهای مناسب در حیطه حمایت معیشتی را جمع آوری زکات به نفع جامعه هدف دانست و تصریح کرد: فرماندار و بخشدار باید تصمیماتی اتخاذ کنند تا بتوان از طریق شوراها و دهیاران در مسیر دستیابی به این هدف حرکت کرد.

موسوی در پایان بیان کرد: شوراها و دهیاران و عموم افراد باید بدانند که زکات‌های جمع آوری شده نهایتا به افراد بی‌بضاعت همان روستاها باز خواهد گشت و بهزیستی برآن است تا بتواند توسط کارشناسان خود، اصولی، منطقی و عدالت محورانه تصمیم بگیرد.


منبع : روابط عمومی بهزیستی میاندورود

دیدگاه شما در مورد : بهزیستی به تنهایی پاسخگوی حجم عظیم معظلات جامعه هدف نیست

بهزیستی به تنهایی پاسخگوی حجم عظیم معظلات جامعه هدف نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ