• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21093 - تاریخ انتشار : سه شنبه 08 تیر 1395 - ساعت: 14:06

چاپ
به‌دنبال پررنگ کردن نقش شورای بخش هستیم

یوسف‌نژاد:

به‌دنبال پررنگ کردن نقش شورای بخش هستیم


یوسف‌نژاد گفت: به‌دنبال پررنگ کردن نقش شورای بخش هستیم و به همین دلیل باید شوراها به صورت فعال تر عمل کنند.

به گزارش میانخبر، علی اصغر یوسف نژاد در دیدار با اعضای شورای بخش مرکزی میاندورود با تسلیت ایام عزاداری مولی الموحدین اظهار کرد: مسایل مربوط به میاندورود با توجه به تازه تاسیس بودن زیاد است و نیاز است که اعضای شورای بخش قوی‌تر عمل کنند.

وی با بیان اینکه اگر نشست‌ها با مدیران پاسخ می‌دهد باید تداوم یابد و در غیر اینصورت روش ها باید اصلاح شود افزود: صرف پروژه تعریف کردن و جذب اعتبار کافی نیست بلکه باید آینده نگری درستی داشت.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مشکلات بین و روستا و یا شهر و روستا را خود اعضای شورا ، بخشدار و فرماندار مرتفع کنند و در این زمینه نباید نماینده مجلس ورود کند.

وی با تاکید بر استعدادها و ظرفیت های میاندورود گفت: باید در جلسات با مدیران کل و یا مسئولان استانی چند پروژه مهم شهرستان مطرح و بررسی شود.

یوسف نژاد تصریح کرد: حاضریم تا بیست روز آینده نسبت به بررسی دو مشکل اساسی با حضور مدیران کل اقدام کنیم مشروط بر اینکه اطلاعات نسبت به مشکلات کامل باشد.

وی با بیان اینکه اعتفاد داریم ظرفیت های مربوط به گردشگری میاندورود شناسایی نشده است بیان کرد: باید با مدیرکل محترم رایزنی شود تا کتابچه مربوط به ظرفیت های گردشگری این منطقه تهیه شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: شورای بخش و بخشدار باید اطلاعات واقع بینانه ای به نماینده مجلس دهند تا بتوان در خصوص مسایل تصمیم گیری درستی شود.

یوسف نژاد با تاکید بر اینکه کار ما گروهی و تیمی است افزود: به دنبال پررنگ کردن نقش شورای بخش هستیم و به همین دلیل باید شوراها به صورت فعال تر عمل کنند.

وی در دیدار اعضای شورای بخش گهرباران نیز با بیان اینکه ظرفیتی در مجلس به برکت رای مردم شکل گرفته است افزود: کارها بر اساس الگوی تیمی است بنابراین همه اعضای شوراها باید با همدلی و همراهی به دنبال انجام کار باشند.

 

یوسف نژاد با نگاه به رویکرد واقع بینانه در خصوص مسایل و مشکلات اظهار کرد: اهمیت موضوع به اندازه ای است که در صورت اخذ تصمیم نادرست، باید شاهد دردسرهای بعد از آن بود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بخشداری ها و شورای بخش باید سطح اطلاعات و آگاهی های خود را بالا ببرد تا بتواند از حق مردم به درستی دفاع کند.

وی به لزوم حل مشکلات جامعه صیادی نیز اشاره کرد و گفت: نیاز است تا در جلسه ای با حضور این عزیزان مشکلات فعلی بررسی و اقدام لازم بعمل آید.مطالب مرتبط با : به‌دنبال پررنگ کردن نقش شورای بخش هستیم
دیدگاه شما در مورد : به‌دنبال پررنگ کردن نقش شورای بخش هستیم

به‌دنبال پررنگ کردن نقش شورای بخش هستیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ