• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21094 - تاریخ انتشار : سه شنبه 08 تیر 1395 - ساعت: 14:25

چاپ
حضور پرشور مسلمانان در روز قدس پاسخ محکمی به توطئه‌های دشمنان است

معاون فرماندار میاندورود تاکید کرد

حضور پرشور مسلمانان در روز قدس پاسخ محکمی به توطئه‌های دشمنان است


معاون فرماندار میاندورود تاکید کرد: حضور پرشور مسلمانان در این روز پاسخ محکمی به تمام توطئه‌های استکبار جهانی و دشمنان اسلام است.

به گزارش میانخبر، جلسه ستاد گرامیداشت روز جهانی قدس شهرستان میاندورود صبح امروز در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

در این جلسه محمدرضا غلامی معاونت فرمانداری مياندورود- ضمن گرامیداشت لیالی قدر با بیان اینکه در زمان‌های مختلف تاریخ، ظالم و مظلوم زیادی وجود داشتند گفت: از جمله ظلم‌هایی که در تاریخ ثبت شد و چهره زشت ظالم نشان داده شد، جنایات غاصبانه اسرائیل است.

 

وی افزود: این چهره پلید با هنرمندی خاص حضرت امام برای جهانیان نمایان شد و ایشان آخرین روز از ماه مبارک رمضان را برای زنده نگه داشتن مسئله فلسطین و نشان دادن سکوت برخی از دولت‌های اسلامی در برابر خطرات اسرائیل روز قدس معرفی کردند.

غلامی اظهار کرد: مردم بیدار و مسلمان جهان در این روز ندای آزادی قدس را برای مظلومیت مردم فلسطین و بر علیه تجاوز و رفتار پلید اسرائیل سر می‌دهند چراکه مسئله فلسطین و قدس مختص قدس نبوده و روز مستضعفین با مستکبرین است.

این مسئول با اشاره به اینکه حضور پرشور مسلمانان در این روز پاسخ محکمی به تمام توطئه‌های استکبار جهانی و دشمنان اسلام است افزود: مردم ایران همیشه حضور با بصیرتی در راهپیمایی‌ها دارند و باید قدر این اتحاد و همبستگی را بدانیم.

غلامی با تاکید بر اینکه اعضای ستاد گرامیداشت روز جهانی قدس شهرستان میاندورود برای برپایی هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی این روز همکاری لازم را داشته باشند بیان کرد: دستگاه‌های عضو ستاد از زیر مجموعه‌های خود به خصوص فرهنگیان، دانش آموزان، بسیجیان و ورزشکاران دعوت به‌عمل آورده تا شاهد حضور پرشورتر در این روز باشیم.

گفتنی است مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میاندورود همزمان با سراسر کشور در یازدهم تیر ماه و از ساعت 11:30 از محل شهرداری سورک به سمت مصلی نماز جمعه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ملاکریمی دادستان شهرستان میاندورود برگزار خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : حضور پرشور مسلمانان در روز قدس پاسخ محکمی به توطئه‌های دشمنان است

حضور پرشور مسلمانان در روز قدس پاسخ محکمی به توطئه‌های دشمنان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ