• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21127 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 تیر 1395 - ساعت: 18:57

چاپ
هم نوا با جهان اسلام، ندای واحد آزادی قبله اول مسلمانان و شکست اسرائیل را فریاد می‌زنیم

بیانیه بسیج رسانه میاندورود در آستانه روز جهانی قدس

هم نوا با جهان اسلام، ندای واحد آزادی قبله اول مسلمانان و شکست اسرائیل را فریاد می‌زنیم


بیانیه بسیج رسانه میاندورود در آستانه روز جهانی قدس از همه اقشار میاندورود خواست با حضور در راهپیمای روز قدس اراده خود را برای آزادی قبله اول مسلمانان و شکست اسرائیل به تماشا بگذارند.

به گزارش میانخبر، بسیج رسانه میاندورود در آستانه روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد که در بخشی از این بیانیه آمده است؛ ندای واحد آزادی قبله نخست مسلمانان و شکست اسرائیل در روز قدس فریاد می‌شود.

روز جهانی قدس فریاد وحدت امت اسلامی درباره مسأله فلسطین و دفاع از آنها در برابر اسرائیل خون‌خوار و دشمنان اسلام است.

بی‌شک حضور گسترده مردم مومن و ولایت‌مدار در راهپیمایی آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، حمایت از مظلومان و ستم‌دیدگان فلسطین و نشان از انزجار ترفندهای رژیم صهیونیستی، گروهای تکفیری و تروریستی ضد اسلامی است که با حضور خود آن را به نمایش می‌گذارند تا همه جهانیان بدانند که اسلام همیشه پیروز است.

بسم الله الرحمن الرحیم

"روز قدس روزی است که باید سرنوشت ملت‌های مستضعف مشخص شود" «امام خمینی رحمه الله علیه»

در آستانه روز جهانی قدس یادگار تاریخی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از قدس شریف و تأکید ایشان بر دفاع از حقوق ملت مسلمان و مظلوم فلسطین در مقابل تجاوزگران صهیونیست، کانون بسیج رسانه شهرستان میاندورود هم‌نوا با همه اقشار جهان اسلام، ایران اسلامی و مردم بیدار مازندران و میاندورود با تبعیت از رهبری معظم انقلاب در آیین روز جهانی قدس شرکت نموده و مردم را به این مراسم معنوی دعوت می‌کند تا ندای واحد آزادی قبله اول مسلمانان و شکست اسرائیل را فریاد بزنیم.

«کانون بسیج رسانه شهرستان میاندورود»مطالب مرتبط با : هم نوا با جهان اسلام، ندای واحد آزادی قبله اول مسلمانان و شکست اسرائیل را فریاد می‌زنیم
دیدگاه شما در مورد : هم نوا با جهان اسلام، ندای واحد آزادی قبله اول مسلمانان و شکست اسرائیل را فریاد می‌زنیم

هم نوا با جهان اسلام، ندای واحد آزادی قبله اول مسلمانان و شکست اسرائیل را فریاد می‌زنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ